Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szabad egy 1...

Orhidea1 kérdése:

Szerintetek szabad egy 1 honapos babaval 3000 kilometert utazni? Utazott mar valaki kozuletek ilyen sokat ilyen pici babaval?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Budapest -Szicília. Római átszállással. Egy egész nap volt az út ha ugy vesszük. Semmi baja nem lett ha erre gondolsz.
2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem lesz baja, akiket en lattam eddig a repulon sokkal kevesebb baj volt veluk, mint a rohangaszo, siro 2-3 evesekkel.
2013. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel utaztok. Autó vagy repülő.
2013. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat autoval szeretnenk,eleg hosszu lenne,ket nap es egy ejszaka.
2013. dec. 9. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha autóval mennétek akkor érdemesebb lenne éjszakára valami szállást keresnetek. Kicsi baba sem fogja bírni végig hordozóban. Kocsiban nem célszerű menetközben kivenni. Hogy etetenéd meg stb...

Ilyenkor mérlegelni kell hogy megérie bevállalni az utat vagy a baba érdekei az elsők (teszem fel nem pl a család kívánsága)

2013. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3/4 óránál nem javasolnak többet hordozóban....itt alapból bukik a mutatvány. Talán jobb lenne repülővel jönnöd a babának amúgy sem kell jegy. Én nem indulnék el, még úgysem, hogy éjszakára megállunk, több nap egy autóban és egyáltalán nem biztos, hogy szülés után 4 héttel végig tudod ülni, legyen az gátseb vagy császár. 300-at talán, de 3000 nem.
2013. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Budapest-Roma, 5 hetesen repulovel, nem volt gond. most masfel eves... ma mar nem indulnek el Vele, max. auroval, szetszedne a gepet 2 perc alatt:-):-)
2013. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem megoldható, hogy te repülővel menj a babával és csak egy alap túlélőcsomaggal (hátizsákban pelus és váltás ruha), aki vezetne, az meg külön? Állandóan meg kéne állni a baba miatt, így lassabban haladnátok.
2013. dec. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En nem vinnem ilyen hosszu itra a babat. A gyermekagyas idoszakban nem utaztunk sehova. 4 honaposan megyunk eloszor 80 km~re.
2013. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat az van hogy Spanyolorszagbol szeretnenk hazautazni vegleg Erdelybe szules utan nemsokkal,kicsit varunk hogy erosodjek en is meg a pici is nojon es hat a sok csomag miatt szeretnenk autoval menni.En ugy gondoltam ha megallunk minden 3 vagy 4 oraban egy kis pihenore es hat ejszaka megszallunk egy hotelbe,talan nem lesz baja a picinek.Szerintetek? Majd meg megkerdezem az orvost is de kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is akiknek mar volt hasonlo tapasztalata.Mit szoltok?
2013. dec. 10. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!