Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek ha latnatok...

Mi a velemenyetek ha latnatok egy 5honapos FIU babat fulbevaloval? Esetleg van olyan kozuletek akinevan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam a múltkor egy kisfiú babát fülbevalóval nekem nagyon nem tetszett. Bár nekem kislányokon sem tetszik csecsemőkorban még a fülbevaló, de a kisfiún szörnyű volt. Azért azt már ki lehetett venni hogy fiú.
2011. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Belőlem őszintén megmondva ellenszenvet vált ki egy 5 hónapos kisfiú esetében is, és egy nagyobbacska fiú esetében is, amit még tudom, hogy nem a saját akaratából tettek bele. Természetesen nem a gyerek felé irányul az ellenszenvem, hanem a szülők felé.

Nem ismerek a környezetemben senkit, aki kilövette a fiának a fülét.

Miért a kérdés?

2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
osztom a második nézetét: hadd döntsön már maga a nemi identitásáról!
2011. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

bár engem a lányokon nem zavar babakorban sem

(20:45 vagyok)

2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányokon nem zavar, az én lányaimnak is van, na de fiún! Még felnőtt korban sem tetszik, ha egy fiúnak/férfinak fülbevalója van.
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Attol mert fulbevaloja lenne,a nemi hovatartozasa meg nem valtozna!!!

A parom heppje.Egyepkent en sem kultivalom a dolgot!Csak hogy engedjek-e neki.

2011. szept. 5. 20:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm fiának van, nekem nagyon nem tetszik, de ez az ő dolguk, nem szólok bele. a pozitívuma az, hogy kicsit nagyobb lesz és felfogja, kiveheti majd.


a 2. válaszolóval nagyon egyetértek!

2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A 2.5 éves keresztfiamnak, valamint a 7 hós öccsének alig pár hete lövette ki a fülét az apja. Na ott mondjuk nem a szülők akarták, hanem a nagyobb gyerkőc, mondván apának is van. Mindketten végig mosolyogták, nem sírtak, egyik sem piszkálja. Nekem tetszik, ha a gyereknek is jól áll (itt egyiknek sem, mert mindkettő kicsit lányos kerek pofijú) de a gyerekemnek nem tetetném be.

Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak, vagy mondanak. Ha neked különösebben nincs ellenedre, akkor miért ne?!

2011. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
szerintem borzalmas. nagyobb fiúkon, férfiakon is gáz szerintem. láttam már kisgyereknél, nem is egyszer, de mind egy bizonyos kisebbséghez tartozott....
2011. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 krisztivan ***** válasza:
Néhányan még a borostyán lánc miatt is lánynak nézik-az amúgy nagyon fiús arcú-fiamat.Ha neked nincs ellenedre akkor nem mindegy hogy mit szól a szomszéd.
2011. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!