Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Begyulladhat a baba szeme az...

Begyulladhat a baba szeme az erős széltől?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. De mekkora baba? Egy fél év alatti még nem ül a babakocsiban, nem fúj az arcába a szél.
2013. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, illetve lehet, hogy a szél fújt bele valamit. Kérdezd meg a védőnőt mivel tudod törölgetni/mosni a szemét.
2013. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, begyulladhat. Az én 4 hós kislányom éppen most lábalt ki belőle.

Nem derült ki pontosan mitől lett neki. Vagy a széltől (minden nap járunk a nagyobb lányomért oviba, szélben fagyban is), vagy attól hogy apa azzal szórakozott pár alkalommal, hogy oldalról piciket fújt a baba szemére, merthogy milyen aranyosan pislogott olyankor. Már mindegy is, az a lényeg hogy elmúlik neki lassan.

Én csak sima forralt, langyosra visszamelegített vízzel, vattával törölgettem neki.

2013. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

4hónapos-a tesóért mentünk az oviba-autóba ki-be-ebben a nagy szélben.cseppentettem anyatejet bele-már szebb

2013. dec. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!