Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price tanuló kutyaház...

Fisher price tanuló kutyaház (csörgő kutyussal), tanuló kutyusos zongora vagy tanuló kutya? Ajándékba 8 hónapos babának! Szerintetek melyik lenne jobb? Melyiket vennétek? Van valakinek bármelyik? Milyen, megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Esetleg más ajándékötlet, ami játék?
2013. dec. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fisher price tanuló kutyaházat vettünk mi is neki hát kíváncsi leszek én is hogy mennyire fog vele játszani. zongorája már van azzal szépen játszik :) szereti nagyon. nekem 9 hónapos lesz karácsony előtt :)
2013. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :-) Én is karácsonyra szeretném neki, remélem sikerrel járunk! :-) Amúgy leginkább én is a ház és zongora között vacilálok! :-)
2013. dec. 11. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a kutya a legjobb,nekünk mindhárom van.
2013. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindhárom van, a zongora a kedvence a lányomnak :-)
2013. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a kutya! :) Sokkal több mindent énekel, nagyon szórakoztató. A mién sima (nem szíves, csontos) és ha jól számolom 8-9 dalt énekel, és ezenfelül még a testrészeket is meg a színeket is mondja.

13 hónapos kislányunk 7 hónapos kora óta minden nap játszik vele. Most felkapja, magához öleli, és sétál vele. Imádja.

Volt zongora is és kutyaház is, de eladtam, mert nem foglalkozott vele.

Ha rám hallgatsz, akkor kutyust vesztek, mert garantáltan imádni fogja. :)

2013. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk a sorrend mindkét gyereknél ez volt:

kutya - imádták, kb 4-5 éves korukig játszottak vele rendszeresen

zongora - inkább a zongorázás miatt

házikós - ezzel szinte nem is játszottak

2013. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen a kutya nagyon sokáig használható A házikó elég egyszerű.
2013. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi az eddigi válaszokat! :-)


Kutyát lehet venni olyat, ami csak magyar nyelvű? Vagy azt be lehet rajta állítani, hogy magyarul szóljon?

2013. dec. 16. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
A miénk csak magyar nyelvű. (sima, nem csontos, nem szíves, azt hiszem ez a legrégebbi kiadás, ennek szól az orra is)
2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!