Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price kukucska zongora...

Fisher price kukucska zongora kérdés?

Figyelt kérdés
vettem egyet használtan, és csak itthon derült ki, hogy nem működik a kukucska rész. Nem mozog a csibe szárnya. Az eladó hölgy szerint nála még működött. Szeretnék neki hinni (bár ez rajtam nem segít)volt esetleg valakinél olyan, hogy nem működött, de aztán helyre jött? talán nem elég erős az elem? (vadi új, de auchan márkájú) az baj lehet? örülnék, ha meg tudnám csinálni. ötlet?
2010. nov. 23. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk ha lemerül az elem, akkor a zene kezd el nyivákolni, olyan, mintha húzná a szalagot. A régi walkman-ok voltak ilyenek. A csibe attól még becsukja a szárnyait, bár lassabban ő is, de működik.
2010. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor nincs több ötletem. és olyan nem volt, hogy egyszer működik, egyszer nem? vagy ha most nem jó, akkor tutira nem jó? a hölgy nem nagyon akarja visszavenni, emiatt próbálok meg mindent hátha életet tudok lehelni abba a szegény csibébe
2010. nov. 23. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem volt még olyan, hogy ne működött volna

2010. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ugyanez volt a gond, és mi is azt hittük elem, de nem! Nagy mázlimra a párom műszerész (is) és egy pillanat alatt megcsináltuk!

A lényeg az, hogy ha szétszedi a férjed-párod, akkor ki kell benne cserélni a gumikat, amik összehúzzák belül a szárnyakat mozgató kis áttéteket. Ezek olyanok, mint a befőttesgumi, mi is azzal pótoltuk, félbetekertük a befőttesgumikat, és már jó is volt! - de hozzáteszem, hogy amikor a madárnak össze kellett húzni a szárnyait mi hallottuk, hogy a "motorja" jár, ezért is gondolta a párom rögtön, hogy valami áttét baja lehet.

2010. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbáljuk!
2010. nov. 29. 08:07
 6/6 benettzsu válasza:
Nekem ugyanez detto a gondom azt hittem valamit meg kell nyomni hogy működjön de hiába m,egy a zene nyomok bármit akukucska nem működik :( de kerregő hangot se ad.Az eladó szerint szintén hogy nála még működött meg nem is használták vadi új...Nagyon szomorú vagyok és férfi sincs a közelbe aki meg nézze nekünk
2014. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!