Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne olyan ANGOLóra,...

Ha lenne olyan ANGOLóra, ahová a babát is vihetitek, de ti tanultok, jánátok?

Figyelt kérdés

Angoltanár anyuka vagyok, még otthon a kisfiammal. Felmerült bennem, hogy biztosan vannak más anyukák is úgy, hogy képeznék magukat a GYES alatt, de nincs hova tenni a kicsit, vagy esetleg még nem szeretnék másra rábízni. Arra gondoltam, indítanék olyan csoportokat, ahová babát, kisgyereket is lehet hozni, mivel nekem is van, az enyém is ott lenne az órán:) Ez nem hirdetés, csak igényfelmérés, de nagyon hálás lennék, ha sokan válaszolnátok!

Köszönöm!


2013. dec. 11. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ötletnek nem rossz, viszont felmerült bennem a kérdés, hogy ha a baba nyűgös lesz akkor hogy figyel az anyuka az órára? ha az egyik baba elkezd sírni akkor lehet sír utána a többi is és nem lehet tovább folytatni az órát, mert senki nem fog odafigyelni. vagy ha egy babát tisztába kell tenni, mert bekakil akkor az ő anyukája kimegy, elintézi és utána lemarad...
2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem, mert gyerekek mellett úgysem lehetne a tanulásra koncentrálni.
2013. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezek nekem is eszembe jutottak:) De ott van pl. a baba-mama torna, ott ugyanúgy anyukák tornáznak, és a babák pedig ott vannak. Ha valamelyik sír, foglalkozni kell vele persze, de szerintem ez ilyen műfaj, bele kell kalkulálni. De attól még, hogy egy órán 5-6 percet kell esetleg a babával is foglalkozni, még lehet feljlődni bőven! Az pedig, hogy lemarad-e az anyuka akinek a síró babával kell foglalkoznia pár percet, csak a tanártól függ. Én meg tudnám oldani, hogy ez ne jelentsen gondot:)
2013. dec. 11. 14:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletnek tartom. Ha alkalmakat tartanál és nem órákat, azaz nem fix. időket, akkor el lehet kerülni az abból fakadó problémákat, hogy épp nyűgös valamelyik baba, vagy tisztába kell tenni. Rámenne több időd, viszont szerintem kapós lenne a dolog, már csak azért is, mert sok anyuka eljárna valahová szívesen, s nem a négy fal között ülne. Úgyhogy szerintem hajrá!:)
2013. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én ezt csak úgy tudnám elképzelni, ha egy másik szobában mondjuk játszóházszerűen lennének a babák egy külön "felvigyázóval", nem az anyukákkal. Én biztosan nem tudnék figyelni úgy, hogy közben azon kell agyalni, a következő percben mit csinál a gyerekem, mit szed szét, mikor kezd el sírni stb.
2013. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetszik az ötlet,de pont ezek a kérdéseim ami az első válaszolónak.A másik meg hogy lehet hogy azt mondod oké akkor tovább tart az óra,ott lehet maradni,de lehet hogy azért mert összeveszett egy gyerek a gyermekemmel és nekem kellett vigasztalni kivinnem.Kicsit macerásnak tűnik.Meg ha valaki gyereke visítva játszik stb nem biztos hogy tudok figyelni.Adnék Neked egy ötletet.Van egy ismerősöm,aki már évek óta tanul németül skypeon.Utalja az óradíjat a tanárnak és a megbeszélt időpontban skypon tanítja.Így senkinek sehová nem kell menni.Te is babázhatsz otthon és pénzt is tudsz keresni.
2013. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azért nagyon más a baba-mama torna és más a tanulás. Úgy nem lehet figyelni, tanulni, hogy közben azt nézem, hogy a gyerek mit kap szét. Én is csak ilyen játszóház kiegészítéssel tudnám ezt elképzelni.
2013. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jaj én nagyon örülnék neki remélem Debrecenben laksz mert én biztos jelentkeznék nagyon nagyon jó ötletnek találom
2013. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nagyon kedves ötlet,de sztem is kivitelezhetetlen. az én lànyom most épp kúszó-màszò korban van,tör,zúz,esik,a kisebbeket meggyöntöli,marja,a gyomrukba-hàtukba tàmaszkodik... el sem tudom képzelni,h.közben a simple past-ra koncentràljak...
2013. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na hát az én babám egy percet nem volna el nélkülem,folyton rajtam csimpaszkodna én nemtudnék figyelni!

Úgy jó lenne hogy pl keresel egy nyugdíjazott óvónőt akinek fizetsz ő vigyáz egy másik helységben a babákra míg anyukák tanulnának!

Az én babám tipikus többemberes baba pedig már 2.-ik baba tehát tudom mi fán terem a gyereknevelés!

2013. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!