Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne olyan ANGOLóra,...

Ha lenne olyan ANGOLóra, ahová a babát is vihetitek, de ti tanultok, jánátok?

Figyelt kérdés

Angoltanár anyuka vagyok, még otthon a kisfiammal. Felmerült bennem, hogy biztosan vannak más anyukák is úgy, hogy képeznék magukat a GYES alatt, de nincs hova tenni a kicsit, vagy esetleg még nem szeretnék másra rábízni. Arra gondoltam, indítanék olyan csoportokat, ahová babát, kisgyereket is lehet hozni, mivel nekem is van, az enyém is ott lenne az órán:) Ez nem hirdetés, csak igényfelmérés, de nagyon hálás lennék, ha sokan válaszolnátok!

Köszönöm!


2013. dec. 11. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Drukkolok, hogy siekrüljön megvalósítani.
2013. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad? Gondolom 1-nél nem több, akkor tudnád, hogy lehetetlen. Pedig jó ötlet. De egy már nagyobb baba mászik, szalad, pakol, kiabál, hisztizik...
2013. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem mennék, de csak azért, mert megvannak a nyelvvizsgáim. Viszont ha szükségem lenne angol tanulásra, akkor tuti. Szerintem ez nagyon jó ötlet!
2013. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy ennyien válaszoltatok:) Amúgy az enyém 2 és fél éves.
2013. dec. 13. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!