Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, akik nagyon szeretik...

Gazdik, akik nagyon szeretik a kutyájukat, ti beadnátok kutyapanzióba a kutyust, ha például olyan helyre mennétek nyaralni ahová őt nem vihetitek?

Figyelt kérdés
Még azt szeretném tudni, hogy ha beadnátok kutyapanzióba, akkor melyikbe, hol bánnak a legjobban a kutyákkal?
2012. aug. 28. 08:52
1 2
 1/13 hekibaby válasza:
Szia! :) hát én személy szerint, ismervén a kutyámat, inkább a szüleimhez vinném, vagy más ismerős környezetbe! :) Emellett pedig, már rengeteg olyan nyaralóhely van, illetve panzió szálloda, ahova kisállat is bevihető, arról nem is beszélve, hogy én épp a napokban nézelődtem, és rábukkantam egy kastélyszállóra, ami mesés, és legnagyobb meglepetésemre, oda is be lehet vinni a kisállatokat! Egyébként te ismered legjobban a kutyusod, te tudod milyenek a reakciói ismeretlen környezetben és magányában. :)
2012. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben vissza vinném a tenyésztőjéhez és ő vigyázna rá, vagy egy rokont oda költöztetnék magamhoz, és akkor legalább a házra is vigyáz nem csak a kutyára. Amúgy meg nem megyünk olyan helyre nyaralni, ahová a kutyát nem vihetjük, így a probléma megoldva.
2012. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Mi nagyon szeretjük mindkét kutyánkat, de amikor hosszabb időre utazunk el panzióba visszük őket. Nagyon szeretik, soha semmilyen gond nem volt eddig. A kutyapanzióst nagyon szeretik, látszik rajtuk, hogy nem félnek tőle és mikor már visszük őket a kocsiban és felismerik merre megyünk, akkor egyből örülnek.

Amikor mi választottunk kutyapanziót, akkor elmentünk először megnézni a környezetet, milyen helyen van, mekkora terület...., illetve magát azt a személyt is aki vigyázni fog rájuk. Utána pedig elvittük őket egy éjszakára,hogy meglássuk,hogy viselik.

Hidd el hajó panziót választasz akkor soha sem lehet semmilyen gond. Nekem mindkét kutyusom speciális igényű, hisz az egyik hajléktalanoktól van mentve, akiknél alkoholista lett a kutya és nem tudta mi az, hogy terület; a másik pedig egy kis csavargó, akit előttünk mindenki kitett, mert nemvolt türelmük foglalkozni vele, ő sem tudta mi az, hogy saját terület, hogy rendszeresen van kaja.....

Úgyhogy sztem válassz a környékeden kutyapanziót és próbáljátok ki.

2012. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát, mi nem mennénk olyan helyre, ahova nem jöhet velünk nyaralni :)


De tegyük fel, más kapcsán arra kényszerülünk, hogy beadjuk vhova, csakis barátnőmékhez az őrbottyáni equus állatotthonba vinnénk :)

2012. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem mennék olyan helyre, ahová nem vihetem magammal. De ha mégis úgy hozná az élet, hogy nélküle kell mennem, akkor első körben a szüleimre bíznám, ha valami miatt ők sem vállalják, akkor van elég kutyás ismerősöm, akiket szeret a kutyusom, és tudom, hogy elvállalnák néhány napra.
2012. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Johetnek meg konkret panziotippek!
2012. aug. 28. 09:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Alexandra,errol az allatotthonrol mit lehet tudni?
2012. aug. 28. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnám be sehová sem őt megőrzésre, ismerem, tudom, hogy nem bírná. Inkább szüleimre bíznám őt, jó a kapcsolatuk, ismerős a környezet.:)
2012. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak mentett kutyusaik, lovaik. Nagyon jó körülményeket biztosítanak nekik, tényleg, le a kalappal előttük :) Náluk nagyon kevés kutya van pl. kennelben is (többnyire olyanok, akik balhézósak v egyéb gond van), egy nagy udvaron vannak a kutyák, akikkel semmi gond nincs :)

A lovak pedig legelőn, éjszaka boxban.

Na, de ennyit elöljáróban, téged úgysem ez érdekel :)


Természetesen minden nap viszik sétálni, játszanak, foglalkoznak a panziós kutyusokkal. Nagyon szép helyen van egyébként, rögtön az állatotthon mögött van egy hatalmas mező, dombokkal, fákkal stb, csodaszép helyen van :)

2012. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi!:-)
2012. aug. 28. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!