Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az egy éves gyermeke minden éjszaka többször ébred születésétől kezdve?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok?
2013. nov. 10. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kel ejjel, sot mar valtasban csinaljak a nggyal. Ha valamelyik felkel ejjel atmegyek es mellejuk fekszek. Nem a legjobb megoldas, de egyenlore mas nem valt be. Majd kinovik...
2013. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már két éves, és még mindig ébred minden éjjel többször.

Én is mellé szoktam feküdni.

Már egészen megszoktam, mert már a terhesség alatt sem tudtam aludni, akkor órákat is fent voltam.

2013. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Jól, hónap alatt mellettünk alszik a kiságyában, szenved a fogzással,8 hónap alatt 12 foga bújt ki. Délután alszok vele, ha fáradt vagyok.
2013. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 hónapos, még alig volt 1-2 átaludt éjszakánk (ami hajnali 4-5-ig tart), általában többször is ébred, főleg amikor jönnek a fogai, akkor 8-10 az alap. 1 éves kora után elkezdett ritkulni az ébredések száma, most már van hogy csak 1-szer ébred, de ez tényleg ritka, akkor vagy szólongat minket, vagy nyöszörög, és közben ül vagy áll a kiságyban. Egész jól bírjuk, mi ezt szoktuk meg. Vannak anyukák akik attól kikészülnek hogy fogzáskor egyszer-kétszer felébred a gyerek pár héten át, na rajtuk csak mosolygok, ne nekem panaszkodjanak :) Általában lefekszem a kiságy mellé egy matracra és ott alszok, legalább nem kell túrázgatni a másik szobából.
2013. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hónapos, az enyém is mindig ébred többször. Viszont mostanában veszem észre, hogy egyre ritkulnak a kelések, néha előfordul egy-egy kelés nélküli nap is. Viszont alap volt mindig a 3-4-szeri kelés. Amióta beindult a mozgásfejlődése, azóta minimum 6-szor keltem éjjel hozzá, aztán nálunk szinte állandó probléma a fog is, így volt mikor nem szimplán csak felébredt, és elég volt a cumit visszanyomni és lefektetni, hanem bizony nagyon sok üvöltés, sétálás, nyugtatás is volt!!! Kb 8 hónaposan indult az igazi éjszakázás, gyakran fél óránként kelt szegény sírva. Szóval tudom jól, milyen az, hogy minden éjszakád kialvatlan és reggel ugyan úgy el kell idnulnia a napnak. 1-2 hónapja vezettem be, hogy hétvégén egy éjszakán "átpasszolok" apának. Persze sokszor, csak fel kell kelnem nekem is, mert apa nem bír a helyzettel, de a tudat, hogy úgy fekhetek le, hogy nem kell azonnal haptákban állnom, amint a gyerek felsír, már szebbé teszi az álmomat! Eleve beszélhetek álomról!!! Nagyon sokáig el se jutottam ahhoz az alvási szakaszhoz! :) Párom nem szívesen veszi át az éjszakát, így már olyat is csináltunk, hogy megbeszéltük: pl reggel 6-ig ő az "ügyeletes", utána már én! Ez is nagyon pihentető, hogy tudom, reggel 6-ig biztosan alhatok! Néha, nagyon jó beiktatni egy-egy ilyen éjszakát, még ha apa nem is örül neki!
2013. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!