Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért van az hogy a fiam aki 8...

Mért van az hogy a fiam aki 8 hónapos, amikor köhögök vagy kicsit hangosabban mondok valamit akkor lerakja a fejét, tapasztaltatok már hasonlót? Mért van ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem esik jól a babának a hangos köhögés és beszéd. Az is lehet, hogy egyszer megijedt valami hangos dologtól és, azért hajtja le a buksiját.
2009. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez elmúlik?
2009. nov. 23. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt! A férjem, úgy fújta az orrát, mintha az agyát fujta volna ki és tudtam a babát zavarja, mert ő is a buksiját hajtotta le. Aztán vigyáztunk a hangos nevetés, köhögés, orrfújás, tv, stb, ne zavarjuk a kicsit. Már kiéleződött a hallásuk és vannak babák, akiket zavar az erős hang. Az én babám is 8 hónapos és igen megszűnt csak vigyázni kell, ne bántsátok a fülét. El fog múlni.
2009. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam is megijed az orrfújástól, és a hangos köhögéstől. De érdekes, mert csak akkor, ha nem én csinálom. Ha én hapcizok, vagy köhögök, nevet rajta. Ha más, elkezd sírni. Ez vajon mitől lehet? Pedig én is hangosan tüsszentek, és köhögök....
2009. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!