Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babám szopizza az...

Egy hónapos babám szopizza az ujját, baj?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatom a babám, napi 6-8 alkalommal eszik, 3 óránként ébred, csak anyatejet kap. Se cumisüveget se cumit nem használunk. Üveget próbáltam neki adni (vízzel), de nem fogadta el. Baj ha alvás közben néhány percig amíg felébred szopizza az ujját? Keveset szopizik? Adjak neki cumit?

2013. dec. 12. 09:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem baj. Teljesen normális. Idövel elhagyja. Ne aggódj! :) Ha éhes, jelezni fogja más, egyértelmü módon.
2013. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, normális.
2013. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de cuki lehet :) ja, amúgy ez nem igazi szopizás, csak rátalált a kiskezére, had "egye" :)

ne adj neki cumit, rossz szájtartást eredményezhet, illetve cumi-zavart - rosszul kaphatja be miatta a cicit...(ha korán kapja, 6 hét előtt a cuclit. amúgy meg később adnád, már úgyse fog neki kelleni)

én imádnám, ha a kis ujjacskáját szopikázná a babám, de nem teszi. mondjuk fura is lenne, annyit van cicin, hogy csak na :)

2013. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem baj, ennyi meg főleg nem. nem kell neki cumi.
2013. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hós és majdnem születése óta szopja az ujját alvásnál és ha fáradt.cumit nem akartam adni neki de nem is fogadta el.nagyon aranyos,imádom ahogy szopja az ujját de félek hogy nehéz lesz leszoktatni róla.de egyáltalán nem baj,ha rossz lenne neki úgyse csinálná. :)
2013. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az enyém 2,5 éves.és ő is 1 hónapos kora óta szopja az ujját. amikor fáradt,álmos vagy unatkozik akkor is csinálja.nem tudom hogy fogom erről leszoktatni
2013. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szívesen adnék neki cumit, de azt sem szeretném ha véresre szopná az ujját, vagy ha az ujj szopás rosszabb lenne mint a cumi. De akkor megnyugodtam, hogy ez azért nem olyan vészes. Ő is csak akkor csinálja mikor nagyon fáradt és úgy aludt el, hogy előtte nyűgös volt, és ilyenkor ha fel fel ébred akkor szopja az ujját. Ha szépen nyugiban elalszik akkor nem ébred fel alvás közben.
2013. dec. 12. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Én adtam az enyémnek cumit, de kiköpi és visszarakja az ujját. Pedig én is igény szerint szoptatom, szóval hülyeség ha azt írják,h az igény szerint szoptatott baba nem szopizza az ujját. Minden gyerek más.
2013. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néhány perc alatt nem szopja véresre...
2013. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lányomnak még 10 hónap alatt se sikerült véresre szopnia az ujját :)
2013. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!