Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós a babám, és rettegek...

3 hós a babám, és rettegek hogy valami baja lesz?

Figyelt kérdés
Normális aggódás ez vagy bekattanok? Nagyon féltem Ő az életem kincse.
2013. dec. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy rettegsz? nem tudsz aludni vagy rosszul vagy az idegességtől? mert persze mindenki aggódik de nem mindegy hogy. Én pl nem normális módon aggódtam mikor bőgött a kislányom akkor bőgtem vele hogy uristen mi baja lehet. szülés utáni depresszióm volt, fél évig tartott.
2013. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs depim csak nem akarom elhinni h boldog vagyok. Édesanyám hirtelen a szemem előtt halt meg imádtam, minden szép és jó volt aztán az üresség és a fájdalom... a páromat is alig mertem megszeretni féltem h elveszítem, boldog vagyok és félek ha én boldog vagyok akkor valami rossz fog történni. A mindennapjaimat nem befolyásolja csak eszembe jut néha...
2013. dec. 13. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem édesanyád miatt .:( Elsem tudom képzelni min mentél át.

Ha néha vagy így vele szerintem nem baj, én nekem is néha előjön ,hogy ha látok egy beteg gyereket egyből éjjel kattogok bőgők ,hogy csak ő neki ne legyen semmi baja!Én beszéltem erről másokkal mert én is elgondolkoztam ,hogy nem vagyok normális ,hogy ezen parázok aztán mondták ,hogy ne gondoljam ,hogy másoknak nem jut eszébe néha az ilyen csak nem beszélnek róla. Mikor elmondtam páromnak ő is mondta ,hogy neki is eszébe szokott jutni néha de nem beszél róla. Ő elmondta ,hogy amikor szültünk rettegett ,hogy valami bajom lesz (bent volt szülésnél) próbált nem rá gondolni de mondta ,hogy egyszerűen az apja lány film jutott mindig eszébe ,hogy mi lesz ha elveszít. Szóval mindenkinek vannak félelmei szerintem! ÉN a rákról és a leukémiától rettegek mert a nagymamám (anyai ágról) a agypapám (apai ágról) Hunyt el rákban és nem magamat féltem hanem őt! Szerintem ez hanem minden napos hanem néha néha felbukkanó gondolat akkor nem baj de ha viszont sűrű és totál kiborulsz nem alszol stb akkor érdemes valakivel beszélni róla!

2013. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah még annyit akartam írni,hogy de gyorsan el kell hessegetni ezeket a gondolatokat mert nem szabad bevonzani a rosszat! :)
2013. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Igen azonnal el szoktam hessegetni a gondolatot, és nem is mindennapos csak rossz napjaim eszembe jut... Köszönöm kedves utolsó meg nyugtattál:-)
2013. dec. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!