Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy beteg lesz a...

Lehet hogy beteg lesz a babám? 18 hetes terhes vagyok 1 hete tudtam meg hogy terhes vagyok mert végig meg volt.2 doboz cigit szívtam naponta. Mikor kiderült voltam uh-án azt mondták teljesen egészsége! De rettegek!

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Akármit is tettél eddig, már nem tudod visszafordítani. Tedd le a cigit, étkezz változatosan, és szedj vitaminokat. Ennyi az, amit tehetsz most.
2013. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a 15. héttől nagyon fontosak ezek a dolgok! Tévhit, hogy az első trimeszterben, mert kb ilyenkor veszi át a baba táplálását a méhlepény. Lényeg, hogy most már ne szívd, minél több oxigén jusson a picúrhoz.
2013. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Ha eddig jól kihúzta odabenn, most már tuti rendben lesz. A szervezeted nagyon jól tud rá vigyázni.
2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz gond nyugi.

Amúgy hogy hogy csak 1 hete tudtad meg? Megjött eddig rendesen??

2013. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen megjött rendesen!!Nem volt tünetem!!Éreztem hogy mintha valami mozogna oda be és elmentem dokihoz!!Ott kivizsgáltak meg 2 uh is volt!Megtudtam hogy kislány és hogy teljesen egészségesek vagyunk!
2013. febr. 17. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
2013. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi! :) Gratulálok! És amúgy örülsz neki? Család mit szólt?
2013. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon boldog vagyok és a család is az!! :D
2013. febr. 17. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez fura, hogy 18 hetes korodig nem tűnt fel... Jó egészséget nektek!
2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Iskolatársam az utolsó hetekben jött rá, hogy terhes. Persze az egész iskola meghökkent, hogy lehetett ennyire felelőtlen (és ha kérdezték, váltig állította, hogy nem terhes), de nem is ez a lényeg. Gyakorlatilag az egész terhességet végig cigarettázta, alkoholizált berúgásig, és végül egészséges babát szült.


Úgyhogy biztosan minden rendben, ha most már jobban odafigyelsz az egészségedre.

2015. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!