Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám háta közepén van egy...

A babám háta közepén van egy vékony csíkszerű volt, mintha összeszorongattam volna, és nem akar múlni. Mi van, ha?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan, mint egy nagyon halvány véraláfutás, vagy inkább rózsaszínes, lilás folt. Szombaton viszem orvoshoz (nem emiatt), de mi van, ha azt hiszi, hogy tényleg összeszorongattam? :O A térdhajlata felett is van egy, de az jóval kisebb, ma vettem észre. Mik ezek?
2013. dec. 12. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
*csíkszerű FOLT, nem volt, bocsánat
2013. dec. 12. 21:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi van,ha... Semmi. Tojjál rá! És ha azt hiszi? Te tudod,hogy nem így volt és ez az,ami számít. A fiam lábán nyáron kijöttek ilyen folt-szerü pöttyök,zöld/kék/piros színekben,mintha én nyomkodtam volna meg neki,vagy akárki szorongatta volna. Megmutattam a dokinak és közölte,hogy valami pigment kicsapódás,tök normális,majd elmúlik.
2013. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül nem volt semmi, de a folt még mindig ott van. Köszi!
2013. dec. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!