Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislányom nem akar...

6 éves kislányom nem akar enni, de komolyan. Szinte alig eszik valamit, és nagyon vékony. Milyen vitamint, étvágygerjesztőt javasoltok?

Figyelt kérdés
Ja, és hogy teljes legyen a dili, nem eszi meg a tabletta állagú vitaminokat (actival, marslakócskák) :-)
2009. jan. 13. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem annak idején csodát tett a csalántea. Én bírtam csak úgy, minden nélkül inni, de tehetsz bele mézet. Sokkal jobb mint a cukor. Napi 1 csésze 2 hétig, gondolom elég. Azon kívül, hogy étvágygerjesztő még vértisztító is. Sok jó tulajdonsága van még, amit elfelejtettem már.Ja és a mézet csak langyos teába szabad tenni, mert a forróban elveszti a hatóerejét!
2009. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én azt tudom ajánlani,hogy sok tejterméket adjál a gyermekednek,mert a sok fehérje beviteltől majd összeszedi magát.Tej,túró,joghurt,sajt,magában néha csak nasinak.Én is így teszek,mert az én lányom sem szeret enni és nekünk az orvos ezt ajánlotta.Sok szerencsét.Ja és édesség legyen kevesebb,mert álltalában inkáb azt eszegetik a kicsik.Szia.Judit.
2009. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van szirup formájában is gyermek vitamin,de sajn nem jutt eszembe a neve...
2009. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Béres csepp.
2009. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Multi-Vitamol szirup. Állitólag egy-két hét allatt van hatása!
2009. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!