Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszen adtatok el már...

Teszveszen adtatok el már babaruhákat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy darabonként vagy csomagban érdemes eladni? 1Ft-ért érdemes meghirdetni?
2009. nov. 24. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Vaterán adtam már el. Teszveszen eddig csak vettem. Párat 1 Ft-ért is.:)

Darabonként szerintem a jobbakat érdemes. De kíváncsi vagyok más véleményére is. Én még csomagban nem adtam el.

2009. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én próbáltam sé egy Ft-ot írtam ki rá de a kutyát sem érdekelte. Pedig minőségi és márkás NEXT ruhák meg Thaiföldiek stb... Gynyörűek és van olyan ami egyszer vagy egyszer sem volt a lányomon. Én csomagban nem árultam csak darabra. Nem vagyok hajlandó még válogatni is a rucikat. Elég volt egyszer is átválogatni őket méret szerint. Válogassa össze az akinek kell. Amúgy is ő tudja hogy mire van szüksége. Majd eladom valhogy. Börzén vagy kiviszem a vásárba. Én nem voltam szerencsés ezzel az eladás dologgal eddig. Egy baldachint és hozzá fjevédőt sikerült eladnom de azt is az iwiwen. Venni pedig soha semmit nem vettem egyik oldalról sem mert a lányomnak csak új dolgokat veszek.

2009. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Vaterán adtam el, csomagként is , meg darabra is. Ha kevesebb időd van, és nem akarsz egyenként vesződni a leírással fotózással akkor csomagként add el. Szerintem sokkal előbb elviszik, mintha darabonként árulnád. Milyen eladó rucijaid vannak?
2009. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fiú ruhák, 0-6 hóig
2009. nov. 24. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen teszveszezek,adtam is el.

Fontos,hogy a hirdetésed részletes legyen, mert ha megnézik és nincs elég info a ruciról,akkor nem fognak azzal szöszmötölni egy kis body stb miatt,hogy kérdezzenek.

Azt vettem észre,hogy a csomagok jobban mennek,mint az egyenkénti darabok.

Érdemes 1Ft-ért feltenni,mert akkor nem kell a meghirdetésért fizetni. Adhatsz meg mellé licit nélküli árat, hoygha valakinek nagyon tetszik azonnal elvihesse azért az összegért. Ez legyen az az összeg,amit minimum ha megkapsz,már elégedett leszel,de ne túl magas összeg,és akkor nagy eséllyel azonnal elviszik.

Ha mégse,és elindul a licitálás, akkor is ha valóban jó amit feltettél, egy normális árért majd úgyis elkel.


És maximálisan érvényes a sok kicsi sokra megy elv. Lehet hogy csalódott leszel, ha egy egy valamit gyakorlatilag fillérekért vesznek meg,de ha írsz róla egy listát és vezeted hogy mit mennyiért adtál el látni fogod,hoyg hosszú távon azért szép kis összegek összejjönnek belőle.


Ha csomagot csinálsz, akkor érdemes egy méretűeket beletenni, és akár még szezon szerint is csoportosítani.Vagy olyan csomagot csinálni, amiben különbőzőek vannak,de valami miatt megéri együtt megvenni őke (mert pl kiegészítik egymást).


Sok sikert.

2009. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!