Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen adtatok el már...

Teszveszen adtatok el már babaruhákat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy darabonként vagy csomagban érdemes eladni?1Ft-ért érdemes meghirdetni?
2009. nov. 23. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én adtam már el. Szerintem érdemes kisebb csomagokat csinálni, jobban megéri ilyenre licitálni a vevőnek, mert a postaköltség jobban jön ki. 1 Ft-ért csak a nagyon szuper minőségű és márkás ruhát merd felrakni, mert arra van esély, hogy feltornázzák, de én már jártam úgy, hogy 1 Ft-ért kelt el, amit úgy gondoltam, elég jó ruci volt. Inkább tedd fel 100-200 Ft-ért, mert ha jó ruci, akkor annyiért is meg fogják venni. Többszáz, adott esetben több ezer forintért csak a kimondottan márkás, krém ruhák találnak gazdára. Ez is olyan, hogy ha éppen van olyan, aki meglátja és megszereti, az leüti annyiért is, de ha nem, akkor nem viszik el.
2009. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már úgy, hogy vadonat új nadrágot 1 Ft-ért vitték el. Pedig Amcsiból volt és még márkás is volt a a fari. Csak nem Pesti vagyok és a postaköltség miatt kevesen vásárolnak vidékieknél
2009. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem pestiektől szeretek vásárolni, mert vidéki nagyvárosban élek...
2009. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bp.-i vagyok,és a kicsim összes ruháját ott adtam el,csomagban.Minden ruhát újonnan vettünk(C&A,Tesco,Cora)és méretenként adtam el (56-80-ig,)Én fix áron hirdettem meg,a legolcsóbbat 7000 ft-ért(ez az 56-os méretű volt),a legdrágábbat 20000 ft-ért(ez a 80-as)vitték el(a meghirdetett áron).Igaz,a ruhák tényleg megkímélt,folt,és szakadásmentes,nagyon szép állapotúak voltak.Elég gyorsan elvitték.
2009. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Egy csomagban hány darab ruhát tettél, hogy ilyen jó áron sikerült eladni?
2009. nov. 26. 07:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Én a komplett garnitúrát beletettem.Az 56-os méretnél ez kb.20-25 db volt(plusz zoknik,előkék,1-2 kis sapka,hálózsák)a nagyobbaknál 40-50 db-os volt a készlet(plusz harisnyák,zoknik,sapka-sál-kesztyű szett,1-2 kabát,overál).
2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!