Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rászoktattam az éjszakai ivásra?

Rászoktattam az éjszakai ivásra?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a kisfiam eddig viszonylag jól átaludta az éjszakákat, 1x-2x kellett hozzá kelni, de kis ringatás vagy simogatás után aludt is tovább. Kb olyan másfél hete ez nem volt elég, nem nyugodott meg, és nagyon keservesen kezdett sírni. Eszembe jutott, hogy talán szomjas. Megitattam, és aludt is tovább. A következő éjszaka kétszer kelt, megint csak az ivás nyugtatta meg. Most ott tartunk, hogy 3x felkel, és csak ivás után alszik vissza. Van valaki, akivel hasonló történt? Tényleg ennyire szomjas lenne, vagy én szoktattam rá az ivásra. Nehezen tudom eldönteni...
2013. dec. 13. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán csak szomjas.

Bár nem írtad mennyi idős, de szerintem nem te rontottad el.

Én magamon vettem észre, hogy mostanában sokszor nagyon szomjasan ébredek éjjel, holott régen sosem ittam éjszaka.

Szerintem a fűtés is belejátszik, lehet száraz a levegő a szobában.

Még szerencsés is vagy, hogy iszik, és utána alszik tovább, vannak ennél rosszabbak is... :)

2013. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9 hónapos lesz nemsokára
2013. dec. 13. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

NÁlunk is ez a helyzet. 1 vagy 2 alkalommal felkel, iszik és már alszik is tovább. _Nagyon száraz nálunk a levegő, mondjuk a Fiam szobájába megy a párásító egész éjjel :S

Én is megiszok éjjel 3dl vizet :)

2013. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!