Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júniusi babának milyen ruhák...

Júniusi babának milyen ruhák kellenek?

Figyelt kérdés
Szeptemberi a kisfiam, most pedig június (talán végi) lesz a tesó. Fogalmam sincs, milyen vastag/vékony és mit kell majd neki beszerezni? Amik vannak azokból sokat nem fogok tudni használni, mert nem egy szezon a két gyerek.
2013. dec. 13. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont most akartam megkérdezni :) Akkor nézem nálad a válaszokat...ráadásul nekem az első, azt sem tudom mit fogok vele kezdeni...
2013. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rövid újjú bodyk és napozók nagyrészt, és kis zoknik. De azért legyen otthon 1-2 vékony rugi vagy kis nadrág és pulcsi, ha hűvösebb lenne. De alapvetően ha nagyon meleg van, egy body vagy napozó elég egy újszülöttre egy vékony kis zoknival.
2013. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Harmadikat várom júni végére, a második július közepén született. Két hosszú ujjú kardigánja volt, pár hosszú ujjú body, amúgy rövid body, kisnadrág. Volt hogy éjjel is 30 fok felett volt a lakásban, nem kell túlöltöztetni.
2013. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!