Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusi babának milyen...

Augusztusi babának milyen ruhák kellenek? Több hosszú ujju body kell? vagy a rövidből legyen több?

Figyelt kérdés

elég nagy dilemma mert augusztusban már vannak hüvösebb reggelek/napok....

Miben hoztátok haza augusztusi babátokat ?

köszi!


2013. febr. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel mert én is augusztusra vagyok kiirva:)
2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body + pamut rugi és egy vékony pléd, ja és sapka. Mi így hoztuk haza augusztusi babánkat. De 2011-ben annyira meleg volt az augusztus, hogy itthon csak egy bodyban volt. Szerintem rövid ujjúból legyen több, mert arra lehet még adni 2-3 réteget is akár, ha nagyon hűvös lenne. Én hosszú ujjút nem is vettem neki, csak októberben.
2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011 es az én babám is hugom pedig 2012 augusztusában szült. Hát a hosszúujjú bodykt nem nagyon használtuk kicsi méretben olyan őrült meleg volt...
2013. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly aug.ban (24én jöttünk haza) baromi meleg volt így egy rövid ujjú bodyban hoztam haza. Utána még kb 2 hétig meleg volt, viszont itt a lakásban (családi ház) mindig hűvösebb van,így hosszabbat is adtam rá.

De sajnos nem vagyunk időjósok... :D Szerezz be mindenből.

Tipp: marha jól néznek ki a kapucnis pulcsik, DE: míg nem tud ülni, felejtsd el :) Én is vettem, kaptam is párat, nem kényelmes neki.

Télire pedig érdemes zsákot venni neki. Nem rúgja le, nem húzza majd be a szájába. Praktikus nagyon!

2013. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is meleg volt, én szerettem a lenge napozókat. az jobb mint a body mert védve van mindehol, de ha aug végi lesz akkor az már nem kell.
2013. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012 augusztus elején született a fiam. A kórházban adtak rájuk ruhát, rövid ujjú body-t. Haza is abban hoztuk, de adtunk rá hosszú ujjú rugdalozót, sapka, takaró. Itthon mindig rövid ujjú body-ban volt. Éjszakára szerette a háló zsákot, és valóban, így nem rúgja le. Most már nem szereti:) Most is vagy rövid ujjú body és hosszú rugi van rajta vagy hosszú-hosszú. Most már hord nadrágot, pulcsit, alá body, és persze zokni. Nyárra jó lesz a body, rövid ujjú, és arra adhatsz sok mindent, ha fázna.
2013. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én aug-ban szültem, 56-ból szerintem elég rövid ujjú body, hosszú ujjú rugdalózó, vagy még öltöztettem úgy, mikor bent a lakásban is meleg volt, hogy hosszú ujjú body és egy talpas nadrág vagy tipegőket adtam rá.de 62, és inkább 68 méretből hosszú body kell, mert akkor már sétáltok és szept-ben már hűvösebb van. most hordjuk a 74-es méretet, de ebből is hosszú ujjú body, plusz felső vagy mellény, és egy harisnya bentre. 68-as méret alatt szerintem felesleges a kispulcsik, meg ilyenek, mert én pl. inkább adtam rá rugit, mert a pulcsi mindig felcsúszik. Télre bundazsákból 68-ast vettünk, teljesen jó volt végig, még most is belefér.Ősszel meg elég felöltöztetni (body, rugi, nadrág, kiskabát) és egy pléddel letakarni.

Rövid body-ban, rugiban és letakartam a hordozót pelussal, így hoztam haza.

2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2013. febr. 5. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly aug-ban születtek a báim, egy rövid ujjú rugiban body nélkül és sapiban hoztuk haza őket. Egy éve ilyenkor nem vettünk még ruhát,később kaptunk csomó használtat, aztán persze vettünk is, nem bírtuk ki, hogy ne vegyünk.
2013. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

még venni én sem akarok egyenlőre, még várok egy 1.5 hónapot, de utána szép lassan elkezdem begyűjteni ami kell...


köszi!

2013. febr. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!