Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 6 hós babám hetek óta nem...

SOS 6 hós babám hetek óta nem alszik éjjel? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Babám születése óta nagyon rossz alvó.

nappal mindössze 2xfél órát alszik.

Jelenleg ott tartunk hogy éjszaka fél óránként ébren van.

Szinte csak rajtam hajlandó aludni.

Se a nagy ágyba mellettem sem a kiságyba nem alszik...

Már kb. 2 hónapja fogzik. Egyszerre jön allul a két metsző foga és a két szemfoga.

Én aludni sem tudom, már teljesen ki vagyok készülve.

Volt valaki így? Ha kijön a foga jobb lesz?

Néha már arra gondolok, hogy nem is a foga miatt csinálja, mert ha fájdalomcsillapítót adok neki akkor is ezt csinálja... Dentinox, Dologél nem segít semmit...

Hozzátápllás mellett még szopizik.

Valakinek esetleg tanács????

Segítségem nincs...



2013. dec. 13. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nurofen szuszpenziót prbáltad már?
2013. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Algoflex babyt szoktam neki adni vagy Germicid-C kúpot.

És így is annyit ébred mintha nem is adtam volna neki.

2013. dec. 13. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:

hát lehet, hogy most le leszek hurrogva, de a kisfiamnak - most lesz 8 hónapos - kb. két hónapja vettem borostyánláncot, azóta a nyakában van, tegnap előtt este vettem észre, hogy jön az első fogacska, de csak úgy, hogy láttam az ínyét, nem tudom a lánctól van-e, de eddig - lekopogom - még minden úgy megy, mint fogzás előtt, esetleg megérhet egy próbát, de ha ez nem, vannak még homeós készítmények, itt pontos leírást találsz róluk: [link]

remélem segít majd valami és kitartást! ja, én azóta vagyok sokkal, de sokkal jobban fáradtság terén, amióta béres cseppet szedek c-vitaminnal, velem egyszerűen csodát tett :)

2013. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi, belebonyolódtam a fogzás témába! szóval alvás terén is vannak homeós készítmények, esetleg gyógyszertárban nem tudnak segíteni? vagy ennyire rossz alvás esetén gyerekorvos nem tud mondani valamit? végső esetben Sedatif PC, ez is homeós, hallottam már olyanról, akinek ez segített (szintén kismamablogon olvastam), illetve citromfű vagy rooibos teák elalvás előtt, remélem hamar megoldódik a dolog...
2013. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

NEm vagy egyedül! Amióta megszületett a babám 2x 45 perceket alszik. Éjjel viszont jó alvó volt csak enni kelt fel 3 napja napközben folyton nyűgös éjjel pedig óránként kelünk nem sír csak fent van nyűszít de kicsit fájdalmasan majd fél órán belül vissza aszik 1 órát alszik és újra vissza alszik.Mi amikor nagyon sír nurofent adunk neki, meg dentinoxal kenem az ínyét mi is 6 hósak vagyunk 3 hónapja küzdtünk... voltak hetek amikor semmi baja nem volt de most mind 2 en kimerültek vagyunk.. kivéve apa:D:D

Szóval én nem tudok segíteni mert ugyan ezen megyek át...

Jah és egy kérdés neked nem eszik kevesebbet? jó mi tápszeresek vagyunk plusz hozzátáplálás a rendes hamit szépen eszi de a tápszert eszi de tekereg sokszor közbe néha felsikít és sokkal kevesebbet eszik mint eddig. ez által töbször etetek mert hamarabb éhes lesz. ez Nálatok is így van?

2013. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekem is van amikor nem tudom normálisan megszoptatni, mert vagy fáj az ínye vagy harap... :S

Olyankor késöbb újra próbálom.

Ha cumisüvegből szeretném megitatni olyankor meg inkább rágja a cumifejet és nem igazán iszik.

Védőnőm mondta, hogy szopinál meg cumisüvegnél pont ahogy enni/inni kell belőle az a mozdulat fáj olyenkor a piciknek és ezért csinálják ezt.

2013. dec. 13. 11:49
 7/10 A kérdező kommentje:
A kislányom egyik foga áttört. Azóta kicsit jobb a helyzet.
2013. dec. 19. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam írni neked azért léptem ide ,hogy az én kislányomnak is áttört az ínye tegnap! :) de nálunk sajna nem jobb a helyzet mert a mellette lévő is jön kifelé szóval alig aludtunk alig eszik ... Be van dagadva az ínye szerintem párnap és a másik is áttöri!
2013. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
át törte az ínyét így akartam:)
2013. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekünk is már áttört a két alsó.

Most jön a két felső, nagyon be van neki dagadva... Alig eszik és még náthás is... :((

Úgyhogy mi ismét ott tartunk hogy alig alszunk...

2014. jan. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!