Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma buszon egy érdekes helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma buszon egy érdekes helyzet történt (lent)?

Figyelt kérdés

szóval nem volt már ülő hely és egy nagyon szép aranyos 22 év körüli lány odaszólt hozzám mikor ránéztem mert mellette álltam hogy le akarok ülni ? mert akkor átadja a helyét mondtam nem kell köszi .. aranyos vagy .

lehet hogy bejövök neki ? gyakran látom a buszon:)



2013. márc. 6. 15:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
19/f vagyok
2013. márc. 6. 15:45
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán kedvességből ismegkérdezhette. Nem voltunk ott nem láttuk a metakomunikációját! Testbeszédét!
2013. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Hm...

Szerintem azt mondtam volna, hogy "Oké, leülök, te pedig az ölembe. Na jól hangzik?"

2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem mertem neki ezt mondani :D gondoltam pedig rá :D
2013. márc. 6. 15:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#3

Igen, nyilván ilyet improvizáltál volna, mikor teljesen váratlanul jött az ajánlat


Am nem tudom, miért kérdezhette. Én csak öregeknek meg terheseknek szoktam felajánlani a helyem, nem ilyen fiatal srácoknak. Szval sztem vagy bejössz neki, vagy annyira bámultad h azt hitte a helyére pályázol.. :D nem tudom

18/L

2013. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
miért jönnél be neki? azért mert normálisan beszél veled?
2013. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy 22 éves lány átadja a helyét egy 19 éves fiúnak? Kicsit kamu szagú ... Legalább is rendszeresen utazom buszon, nagy távolságra is és általában az utazók 80% egyetemista és marhára meg sem próbálja senki átadni a helyét a maradék 20% 60-70 évesnek ...
2013. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Tegyél valamit ha nem vagy biztos az érzelmeibe kérezd meg:)
2013. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem szemétkedésből,de a következőnél leszállt?

Mert akkor lehet,hogy csak azért.

2013. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az igaz hogy kevés olyan van aki átadja a helyét de én pl átadom ha olyan a helyzet.
2013. márc. 6. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!