Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már ilyenről?

Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
A kisbabámnak, aki 9 hónapos, almalevet adok inni vízzel higitva, mert sajnos mást sajnos nem fogad el. Kipróbáltam. Egy darabig a hipp almalevet kapta, de mivel az elég drága, áttértünk a bolti 100%-ra, mert azt mondták, már nyugodtan kaphatja azt is higitva. Viszont amióta azt issza, éjszaka legalább 3x felébred, és csak ivásra nyugszik meg. Nem akarok összeesküvés-elméleteket szőni, de vajon nem lehet, hogy a bolti almalében lévő cukor lehet a ludas? Nem lehet, hogy attól pörög fel annyira, hogy éjszaka többször is felébred? És esetleg hozzászokott ehhez a cukros löttyhöz? Hallott valaki már ilyenről esetleg? Amúgy visszaállunk majd a hipp-re inkább, csak kíváncsi lennék a véleményetekre, esetleg tapasztalatotokra.
2013. dec. 15. 08:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az enyém pont abban a korban ugyanígy almalevet ivott. Én a dmest vettem, az olcsóbb, mint a hipp és azt higitottam. ÉN azt figyeltem meg, hogy többször kakilt akkortájt.

Hígitsd egyre jobban, ha nem issza akkor ismét több almalé.

Az enyém pár hónapra rá vígan itt a vizet, nyugi a tiéd is inni fogja.

2013. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még amit próbáltam a pickwick gyerektea csipkebogyós. Az is jó ízes volt. Volt hogy megitta. Egy próbát megér.
2013. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
tegnap áttértünk a hipp-re újra. egyelőre nem kell neki :) viszont sokkal nyugodtabb.. éjszaka is. gyorsan le is kopogom :))
2013. dec. 16. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!