Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik! Hogy...

29 hetes kismamik! Hogy vagytok? Mennyit híztatok? Kislány, vagy kisfiú? Mi lesz a neve? Striák/vizesedés/sav? Egész nap alvás, vagy éjszakai kukorékolás?

Figyelt kérdés

Én eddig 7 kilót híztam (az utóbbi hármat az utóbbi másfélhét alatt). Kislány lesz, Evelin. Nincsenek striáim (kipp-kopp), a lábfejem most kezd egy kissé vizesedni, gyomorsav esténként bejelentkezik. Néha nagyon energikus vagyok, de olyanokat tudok néha aludni, mint a legelején! A 27. hétig éjszaka is kukorékoltam, mostanra beállt és éjfél körül beájulok, valószínűleg mert hamarabb fáradok.


Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2012. szept. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma töltöttük a 30ik hetet.

Nagyon jól vagyok, semmi bajom. Se vizesedés, se sav, aludni is nagyon jól tudok. Hálistennek napközben már nem vagyok olyan fáradt.

Hízni annyit híztam, hogy az elején leadtam 5kilót, ebből 3-at szedtem vissza. Végülis kevesebb vagyok még mindig mint a kezdő súly.

Striám egyetlen egy lett-amit nem is értek- nem a hasamon hanem a szeméremdombomon?! Érdekes....

Egyébként első baba, kisfiú lesz :)

2012. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pénteken töltöm a 29. hetet. Nagyon jól vagyok, a hőséget viseltem kicsit nehezebben, de már elmúlt.

Eddig kb. 2,5 kilót híztam. Kisfiú lesz, ha hinni lehet a dokinak, mert én nem láttam a 19. heti uh-on, de ő azt mondta, fiú. Neve még sok van, nem tudjuk pontosan :). Nincsen striám és nem is lesz, már eldöntöttem... :).

Az alvás nem megy könnyen, de nem a pocakom miatt, mert az picike. Könnyen elalszom, de aztán szinte óránként felvagyok. Igazán csak hajnalban tudok pihenni, de negyed 7-kor kelni kell, mert iskolába viszem a lányunkat. Eddig nappal "be tudtam hozni" az éjszakai alvás kimaradást, 1-2 hete azonban nappal se tudok aludni...

Remélem hamarosan változik a helyzet...

A legjobbakat kívánom nektek!

2012. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!