Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még az enyémen kívül...

Van még az enyémen kívül olyan baba, aki utál fürödni?

Figyelt kérdés
Már a kórházban mondták, hogy ki nem állhatja, zengett tőle az osztály. :) Apja ugyanilyen volt. Már ott elszakad a cérna, ha nekiállok vetkőztetni, és vége a világnak, míg rá nem kerül a ruha újra. Kb. úgy sír, mint akit nyúznak. Ugye van még ilyen baba, nem én vagyok ennyire balfék? :D
2013. dec. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A húgom. Ugyanilyen volt. Már én utáltam az estéket emiatt. Nála mondjuk a fürdés utálata kitartott kb. 14 éves koráig. Illetve a fiam sem szerette az elején, kb. mostanra kezdi megszeretni (2,5 hónapos).
2013. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Fiam is utálta :)

Aztán próbálkoztunk sok mindennel, és a nagykönyvinél kicsit hűvösebb víz és a hason pancsiztatás vált be.


Meg utána a hajszárítózás, na azt imádta :))

2013. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szeretett, hónapokig. Üvöltött, bármivel próbálkoztam. Ma már egy vizicsibe, 3 és fél éves.
2013. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 2 hónapos, kb. 2 hete értük el, hogy ne ordítsa végig a fürdést, lassan talán tetszeni is fog neki. Párszor úgy fürdettük, hogy az apja beült a kádba, én pedig a mellkasára tettem babót, ott megnyugodott, és hagyta magát fürdetni. Azóta pedig azt csináljuk, hogy az apja végig fogja a kezét (ha nincs itthon, akkor egy textilpelust adok a kezeibe, azt moncsolgatja), és a cumija végig szájában van, ha véletlenül kiesik, gyorsan visszaadjuk neki, így nem sír.
2013. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém is így volt ezzel, kb 1,5 éves koráig. Nem te vagy a béna!!! Nem szereti.

Gondolom, probáltad lerövidíteni a fürdést, esetleg próbálja kádba textil pelust alá tenni.

2013. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mintha én írtam volna :D 3,5 hónapos a kislányom és szintén ilyen problémával küzdünk.Még a vetköztetésnél nincs gond,de ahogy beleér a popó a vízbe úgy üvölt mint a sakál.Sokszor már attól félek nehogy átjöjjön valamelyik szomszéd hogy mit csinálunk a gyerekkel.Már mi is próbáltunk sok mindent de eddig hasztalan.Úgy hogy marad a gyors fürdés :)
2013. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az alátett textil pelenka és a hidegebb víz oldotta meg az üvöltést, de ő még nagyon pici volt akkor.

Most már csak akkor sír, ha nagyon fáradt/éhes, vagy túl meleg a víz.

2013. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor "jó". :D Én már mindent kipróbáltam, volt rá 7 hetem, de eredménytelen. Valósággal menekül, ha nekiállok vetkőztetni. Ordít és csapkod. Na mindegy, majd csak jobb lesz egyszer. :)
2013. dec. 16. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!