Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a hordozót...

Meddig használtátok a hordozót ( manduca, bondolino, magyarinda stb stb)? 11 hós babának érdemes még venni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem érdemes, akkora gyerek nem is igazán fér bele szerintem. Inkább gyerekülést vennék, meg úgyis mindjárt elindul a saját lábacskáin :)
2013. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha most kezded a hordozást, akkor eleinte elég nehéznek fog tűnni a baba, de még bőven használhatjátok - ha engedi. Lehet kölcsönözni is pl. a hordozóházból, szerintem érdemes kipróbálni akár többfélét is, kiderül, melyiket szeretitek, mit érdemes megvenni.
2013. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kendrane válasza:
Mi 18 hosan rengeteget hasznaljuk..csak ajanlani tudom..
2013. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen még bőven használtuk..szerintem kb. 11 hónapos volt mikor megvettem az Ergobabynket.Viszont ha eddig nem hordoztál én is inkább kölcsönzést javaslom elsőre,mert lehet,h nem fog bejönni neki.
2013. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szeretem az elsõ vàlaszoló-fêle típust. ttpikusan 0 tapasztalattal osztogatja a tanàcsokat...

2-3 éves gyerekeket is gyakran hordoznak. nyugodtan vàsàrold meg!

2013. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.-válaszoló vagyok, és van tapasztalatom, csak épp nem tudtam, milyen hordozóra gondol, azt hittem, hogy a mózeskosárra, és emiatt írtam, amit írtam.
2013. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Születésétől hordozom a lányom, most 14 hónapos és még nagyon élvezi.


Ha sosem hordoztad, érdemes előbb kölcsönkérni, vagy kölcsönözni, mert nem biztos, hogy elviseli.

2013. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eddig is hordoztam a lányom bondolinoban, és most azon gondolkodom, hogy érdemes-e beruháznom egy manducába, vajon kihasználjuk-e még.

A bondolino eddig szuper volt, de most úgy érzem, hogy rövid a háta, az én leányzóm meg nem egy odabújós, inkább hadonászik a karjával mindenfelé, így nehezebb a hordozás.

2013. dec. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!