Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg gyereketek...

Mikor tanult meg gyereketek hasrol hatra fordulni?

Figyelt kérdés
kislanyom 6 honapos hatrol hasra nagyon ugyesen fordul de vissza mar nem tud, kiabal mert nem sikerul neki nem tudom hogy segithetnek neki hogy megtanulja
2013. dec. 16. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik gyerek 6 hónaposan, másik négy, harmadik három hónaposan.

Szerintem sehogy sem kell megtanítani, majd megtanul ő maga.

Ilyenkor tedd vissza a hátára, ha nagyon sír, ne kínlódjon, szerintem csak napok kérdése lehet neki.

2013. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta anno a védőnőnk, hogy tegyük a babát egy plédre, és óvatosan kezdjük el gördíteni, mintha át akarnánk fordítani. Ha először nem is, de később ő maga fogja befejezni a mozdulatot, és szépen megtanulja az átfordulást.
2013. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Hagyd, nem kell rá tanítani, majd rájön, hogyan kel. Nem sok idő már szerintem.
2013. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 hónaposan mindhárom tudott már forogni. Nem kell őket tanítani. Elég, ha van helyük mozogni.
2013. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan.

Hasra 5 hónaposan tudott, tehát egy hónap telt el a két fordulás között.

2013. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez volt a helyzet. Hatrol hasra megtanult, allandoan atfordult, aztan sirt. Ugy gondoltam, kibirom azt az egy honapot, amig megtanul visszafordulni. Ez volt 4 honapos koraban. Na azota sem akar visszafordulni. Fizikailag meg tudna tenni, mert elvetve megtortent, de egyszeruen nem akar. Most 10 honapos, es mar lazan meg tudna fordulni, megsem nagyon teszi. Egyszeruen nincs ra igenye. Pedig mar kuszik es ul is.
2013. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is igy volt.

3,5hónapos korában már átfordul hátról hasra,de vissza csak 7 hónapos korától csinálja.

2013. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az en lanyom utal hason lenni, igy hatrol hasra nem fordul (szerintem fizikailag kepes lenne ra), viszont ha hasra teszem, hasrol hatra atfordul mar 2 hete. Ja, 5 es fel hos. Szerintetek nem is fog hasra fordulni? Hogy fog igy kuszni maszni...stb...?

Kerdezo bocsi az offert.

2013. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en fiam is utalt hason lenni, mert sokaig nem volt hozza eleg eros. Aztan egyre tovabb birta, es azota nem gond. Mar elkezdett kuszni is. Szerintem ne aggodj ezen. Tedd hasra idonkent, hogy erosodjon.
2013. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 honaposan oda-vissza forgott.
2013. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!