Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszajöhet még a tejem? Van...

Visszajöhet még a tejem? Van ennek így egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
6, 5 hete szültem. Rengeteg de tényleg rengeteg tejem lett !!!! A nagy súlyú babám gond nélkül szoptattam és mellé rengeteget fejtem. Aztán 1, 5 hetes korban egy hirtelen tragédia folytán (autó baleset) elvesztettem egy nagyon közeli hozzátartozóm. Nagyon mély gyászba estem és a tejem konkrétan 2-3 nap alatt az utolsó cseppig eltűnt. Nyilván semmit sem tettem h.ne úgy legyen. ...tápszeres lett a kicsi. Ez van. .Viszont pár napja állandóan a mellem szeretné. Én meg is engedtem neki h.cumizzon vele. Semmi sem jön belőle de őt megnyugtatja. Nyilván enni tápszert eszik mert a semmitől nem lakik jól. Ez így nem probléma? ? Használható az üres mellem nyugtatasra??? Nem furcsa?

2013. dec. 7. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, ha neki ez jó, akkor hadd csinálja, és képzeld, hallottam olyat, hogy valakinél újraindult a tejtermelődésa, csak kell hozzá szopiteát inni, és hagyd a babádat cumizni, hátha sikerül :) (Őszinte részvétem!)
2013. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben beszereznék egy szoptanitot, és akkor cicizés közben tudná enni a tápszert, jól is lakna, és az anyai mell utáni vágya is ki lenne elégítve. Azért neki is biztos hirtelen trauma volt, hogy elhagytátok a cicizést. Ha te is megnyugszol, akkor ezzel a folyamatos ingerléssel talán visszajön a tej is.
2013. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 7. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
É is az SNS (dszoptanít) készüléket javasolnám. Na meg egy kis bíztatás, nekem 2 hónaposan lett 100Ű% anyatejes a babám, nulla tejről, és a baráti körben is sokan voltak, akiknek sikerült a relaktáció valamilyen tragédia, betegség után. Nem lehetetlen, az nagyon jó, ha szopni még tud és akar is!
2013. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Reszvetem.

Igen, ilyet mar en is hallottam, nem is egy embertol, hogy visszajott a teje. Nem hulyeseg amit teszel, csinald nyugodtan. Ha a babad megnyugszik tole, miert ne.

2013. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! !
2013. dec. 7. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Annyit még hozzátennék, hogy tedd cicire minél tóbbet a babádat, és fokozatosan csokkentsd a tápszer mennyiségét. A helyedben felhívnék egy szoptatási tanácsadót is.

2013. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vissza lehet hozni!!! Nagyon gyakran engedd "cumizni" a babádat! És szerezz be egy mérleget,hogy tudd,szopizik e valamit! Hívj fel egy szoptatási tanácsadót is,biztos hogy tud segíteni!!! Sok sikert!!!
2013. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mérlegunk van
2013. dec. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!