Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? 14 hósom jobb...

Mi lehet ez? 14 hósom jobb szeme enyhén vöröses és sárgás váladék képződik a szemzúgában?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra jött ki szinte,miután negyed órát kint voltunk sétálni,a szél nem fújt. Szerintetek zaklassam ilyenkor ezzel a dokit? Most csinálok kamillát,hogy kicsit áttöröljem vele.
2013. dec. 16. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A kamilla jó ötlet, de ha nem javul valamelyest holnapra, vidd orvoshoz!
2013. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha váladékozik továbbra is, akkor esélyes egy kötőhártyagyulladás. Akkor vidd ügyeletre.

A kamillával óvatosan, mert szárít, ha sokat használod. Külső szemzugból befelé haladva töröld.

2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen. Próbáltam átnézni és úgy tűnik,hogy semmi nem ment a szemébe. 1 óra alatt 2x töröltem át neki,de egyelőre nem látok változást :( meddig várjak?
2013. dec. 16. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a kamilla nem jött be, forralt-lehűtött vizet használunk. Esélyes a kötőhártya gyulladás. Nem taknyos?
2013. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem taknyos,de egyre jobban váladékozik a szeme :( meg merjem várni a reggelt szerintetek? Vagy fussak vele ügyeletre?
2013. dec. 16. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamilla allerguzalo nem jo!!!

Forralt vuzel vagy anyatejjel kend at lehet kotihartyagyulladas sok pihentetes holnap doki

2013. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Most már biztos későn írok, nem tudom, mennyi tapasztalatod van kötőh.gy. ügyben.

A lényeg: minél hamarabb elkezded a kezelést, annál hamarabb gyógyul, és persze kisebb az esélye, hogy átkotorja a másik szemére.

Legközelebb vidd ügyeletre, ha azt látod, hogy nem javul. Ez a fél nap is sokat számít.

Én 1 hete vittem a 18 hónaposom az ügyeletre és mondta a doki, hogy jól tettem, hogy bevittem, nem kell megvárni a reggelt és a házi/gyerekorvost.

Jobbulást!!!

2013. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kötőhártya gyulladás. Az én gyerekeimnek is az van.
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!