Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kislányom 30-án éjszaka...

8 hós kislányom 30-án éjszaka belázasodott (38,2). Lehetett attól a láz? (Már nem lázas. )

Figyelt kérdés
Egész nap hőemelkedése volt (38,4 a legmagasabb) 31-én. Felváltva kapott Germicid kúpot és Nurofen szirupot. Rentgeteg csipkebogyó teát kapott. Anyatejes, de hozzátáplált. Nincs még foga, és nem is látszik, hogy jönne.
2011. jan. 1. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mitől? hogy 30-a volt? attól nem.
2011. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elolvastad végig a kérdést? A fogára gondoltam.
2011. jan. 1. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű h a fogzás lázat okoz, bár állítólag nem is kizárt (nálunk sosem volt). Ez inkább egy vírusfertőzés lehet. Ha megmarad a láz, vagy más tünetek is kialakulnak (köhögés, nátha, étvágytalanság stb), hívnám a dokit.
2011. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hiába szólod le az első válaszolót, nem írtad mitől lázasodott be.
2011. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A főkérdésbe nem írtad.
2011. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le, hogy mitől lázasodott be, mert én sem tudom.
2011. jan. 1. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de hülye kérdésre hülye válasz jár.


Ha azt írod, hogy nincs még foga, nem is látszik, hogy jönne, akkor ezt úgy értelmezem, hogy szerinted nem attól volt lázas.


Őszintén, második olvastra arra gondoltam, hogy szerinted a sok csipkebogyóteától lehetett a láz.

Máskor értelmesebben kérdezz.

2011. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó oké! Csak az első babánk és még nem volt beteg 8 hó alatt. Amikor leírtam a kérdést, azt írták, hogy túl hosszú a kérdés, ezért átszerkesztettem és rosszul sült el. Bocsi! De azért remélem értitek a kérdésemet.

Egy aggódó anyuka.

2011. jan. 1. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már a végbélben mért és levont érték?
2011. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 napos láza volt már??
2011. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!