Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett a babámmal éjszaka?

Mi lehetett a babámmal éjszaka?

Figyelt kérdés

8 hónapos korig kínlódtunk az éjszakai ébredésekkel, 3-10szer ébredt minden éjjel, azóta viszont gyönyörűen, magtól elalszik, amikor átviszem.Tegnap viszont 10-éjfélig üvöltött, akkor kapott nurofent, elaludt, majd éjjel egyszer felébredt, üvöltött, aztán 6kor ugyanez, de 5percenként kellett b emennem, végül újra nurofen.

eddig a fogaival nem volt gond éjszaka, csak nappal sírt , ha jöttek, taln ez most az őrlő?!nagyon piros a feneke is.

légyszi nyugtassatok meg, hogy nem jönnek vissza az éjszakai ébredések, mert az borzalmas volt!!!! 8 hónapig!!! egyébként napközben minden idillikus volt, nem sírt, gyönyörűen evett, aludt, jó kedve volt...


2009. nov. 25. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kapott vacsorára valamit, amitől fájhatott a hasa? nálunk a tejpéppel van gond - ha este adom, akkor fél éjszaka üvölt szegény, nappal semmi baja
2009. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jön a foga kipirosodhat a popsija. Külön-külön is kellemetlen lehet neki, hát még együtt. Használsz fogzásra ecsetelőt? Ha nem a gyógyszertárban vegyél és próbáld ki, hátha az a baja szegénynek!
2009. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

elsőnek: kizárt, mert minden vacsira tápszert iszik...

másodiknak: én is a fogára gondoltam. dentinoxot használtam, nem sokat ért, most olvastam Gengigelről vmi újságban, ez lesz a következő :)

2009. nov. 27. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindig gyönyörűen elalszik este és csak reggel kel fel, de tegnap,meg tegnapelőtt, fél 11-ig üvöltött, és éjjel is sírbókol újabban. Lehet, hogy ez a változékony idő készíti ki őket.
2009. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!