Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi márkára v....

Melyik babakocsi márkára v. típusra illenek az alábbi tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni babakocsinkat,mert nem vagyok megelégedve (azaz gyakorlatilag kinőtte a babám). Már nincsen sajnos időm és türelmem heteken át babakocsitipusokat böngészni a neten,mint azt szülés előtt tettem,ezért kellene a segítségetek.


Az sem baj ha nem márkás, hanem valami NONAME,nem vagyok válogatós. :-))


Olyat szeretnék ami:


- 6,5 hós babámnak való (tehát nem kell már feltétlenül mózes és autóshordozó -ez utóbbi van)

- naaaagy,tágas belső tere van

- téliesíthető

- a sportráésze vízszintestől egészen sportkocsivá emelhető,megfelelő biztonsági felszereléssel

- lehetőleg nagy kerekei vannak,fékezhetőek,bogygósítható elsőkerékkel

- átfordítható tolókaros


Aki ráismer akár a saját babakocsijára akár tud iylet, kérem segítsen.

Használtan szeertnék majd venni a teszveszen,de annyiféle van,hoyg nem tudm melyik lenne megfelelő.


2009. nov. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
bébé confort babakocsim van, szerintem szuper és mindent tud, amit leírtál. Talán a pontos neve bébé confort trophy
2009. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


hajszálpontosan ilyen a miénk is, amit első babámnál vettünk. a második Graco termék volt, fele olyan praktikus sem volt. visszatértünk az elsőre. hatalmas a beltere, kényelmes, minden feltételednek megfelel. én ugyan már elajándékoztam, de remélem te is megtalálod a te álmaid kocsiját. (volt amikor a 3 éves lányom és az 1 éves fiam egyszerre benne ült, mert ugye előfordul, h hosszabb a séta és a nagy is elfárad..)

2009. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem TS-es Graco van az elejétől, most 8,5 hónapos a bébi és teljesen jó.

Ja és hatalmas kosara van alul.

2009. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!