Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 9 hetes babátok?

Mennyit alszik 9 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Nekem mintha egész nap csak aludna,nem tudom mennyit kellene fellennie.Mi a norm?

2013. dec. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig van ébren.
2013. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kincsem hétfőn lesz 9 hetes. Ő is sokat alszik, szinte egész nap. Anyatejes és tápszeres pótlást is kap, ezért nálunk egy etetés eléggé elhúzódik, kb másfél óráig tart, ebben benne van a pelenkázás, szopi előtt, utáni mérés, büfiztetés, éneklés. Leteszem a kiságyába kb. 20 percet nézelődik és alszik 2-3 órát.
2013. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon baba függő... nekünk most 12 hetes, de már nagyon régóta alig alszik napközben... mostanr akezd kialakulni a napirend. Evés (büfi, pelenka stb)- játék - alvás,de maximum 1,5 óra.

Az egyik rokonom kislánya nyolc hónaposan jutott odáig hogy csak egyet aludt egész nap...Szerintem ne aggódj :)

2013. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. 11 hetes a kisfiam. Sajnos elegge hasfajos volt 3 hetes koratol kb 9 hetes koraig. Legtobbszor napkozben szenvedett (este 11ig) szoval o eleg sokat volt ebren. Ha aludt kb 2x 3x 20/30percet azt is a hasamon. Mostanaban kezd egy kicsit javulni a helyzet, delelott alszik kb masfel orat, du 4-5 korul pedig 2-3 orat. Ennyi. Viszont az ejszakat atalussza. Addig orulj amig alszik. Az en torpemet sajnos napkozben csak velem hajlando aludni, ha ebren van akkor pedig nem sokat van el egyedul, igenyli h csak ra figyeljek es melette legyek, igy szinte semmire nem jut ido, ha a fozes melett sikerul rendet rakni is akkor mar jo napunk volt :D Persze imadok vele lenni es ha tehetnem mast nem is csinalnek, de a munka meg var nincs aki segitsen... es igy nem tul jo.
2013. dec. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!