Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik 16-17 hónapos...

Miben alszik 16-17 hónapos babátok este? (Illetve még egy kérdés van lent)

Figyelt kérdés

Kislányom állandóan kitakarózik éjjel, minden reggel így ébred és sokszor még a zoknija sincs rajta! Gondolkoztam rajta, hogy hálózsákot is adok rá, de akkor meg sem tud majd mozdulni és hogy áll fel reggel? Ti miben altatjátok a babátokat?

A másik kérdésem az lenne, hogy emiatt, hogy kitakarózik 2 hónap alatt 3-szorra van megfázva, és még meg van a Nasivin orrcsepp, amit a múltkor adtam neki, kb. 3 hete. Azt lehet most is használni vagy venni kell egy újat?


2013. dec. 19. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Nyugodtan adj rá hálózsákot..tudnak ők ám abban mozogni.Lányom 2 éves koráig hálózsákban aludt.Konkrétan ugrált, rohangált benne a kiságyban.

2.Nyugodtan add neki szerintem az orrcseppet.De mellé nap 3x cebiont is.Mikor meggyógyul, akkor meg amíg hideg van addig napi 1x.

2013. dec. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enyém is kitakarózik, 19 hónapos. Folyton vándorol, van hogy a lábamnál kószál, onnan szedem össze (rendes ágya van és össze van tolna a miénkkel)...

Ha már a kedvenc kis takarója véletlenül alatta van és nem tudja kihúzni, megy a hiszti, szóval ez a zsák nekünk nem jön be :)

Én 2 rtegbe altatom, az alsó egy hosszú ujjú body, vagy egy vékonyabb blúz, a másik pedig egy vastagabb laza felső. zokni, nadrág. és picit melegebb van a szobába hogy meg ne fázzon, ha kitakarózik.

2013. dec. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Pizsama+hálózsák. Újszülött kora óta hálózsákban alszik, nagyon jól tud benne mozogni. Ha a kislányod nem ismeri a hálózsákot, akkor nem sok esélye van, hogy el fogja fogadni sajnos.

2. Szerintem nyugodtan add.

2013. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom.Az enyém sem ismerte a hálózsákot.De vettem egyet,ilyen puha anyagút,nem a paplanosat.

[link]

Én is attól féltem hogy majd nem fog tudni benne mozogni,mert forgolódik,kúszik álmában.

Kétszer alszik még.Elsőnek csak délelőtt vagy délután adtam rá alvásnál hogy szokja,majd később mind a két alvásánál ráadtam,majd éjjel is.Tudott benne aludni,megfordulni is az ágy másik végébe,felállni is.

2013. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom 17 hónapos lesz hó végén. Ő rövid ujjú bodyban, hosszú ujjú rugiban és hálózsákban alszik. Simán feláll benne reggel a kiságyban, még sétálni is tud benne!

Ha nem vagy biztos abban, hogy szeretni fogja a hálózsákot, akkor vegyél egyet használtan és úgy nem kerül sok ezerbe.

Úgy emlékszem hogy egy hónapig áll el felbontva az orrcsepp, de a betegtájékoztatón biztos rajta van.

2013. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!