Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a sólámpáról?

Mik a tapasztalatok a sólámpáról?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam megfázott,és bekapcsoltam a szobájába a sólámpát.


Használ valamit? meddig legyen bekapcsolva?


Minden tapasztalatot írjatok le,én sajnos nem nagyon tudok róla semmit.


Köszönöm!



2013. dec. 19. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A sólámpától ne fog meggyógyulni.
2013. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog tőle meggyógyulni. De nálunk segít ilyen esetben olyan szempontból, hogy nem dugul be olyan hamar az orra éjjel, ha nagyon náthás. Én ha náthás éjjelre mindég bekapcsolom neki akár 1 héten keresztül is.
2013. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eric_one válasza:

Ahhoz hogy a szoba levegője megteljen párolgó sóval, vagyis sóionokkal, ahhoz tele kellene rakni a szobát. Viszont mint fényterápiás eszközként kellemes, nyugtató hatással bír. Ha légúti panaszok vannak, és természetes gyógymódot keresel, akkor ajánlott egy sóbarlang látogatása a kicsivel. Itt egy video ahol egy anyuka is beszámol erről:


http://www.youtube.com/watch?v=G9Ffzc7ijE4


Otthon is megvalósíthatod egy hatékonysági szempontból csökkentett változatát pl azzal hogy veszel egy nagy műanyag homokozót, berakod a szobába és feltöltöd Parajdi sóbányából származó kezeletlen sóval. A gyermek ahogy játszik benne és a lapáttal szórja a sót, közben belélegzi a mikronnyi méretű sószemcséket, melyek a tüdőbe jutva beindítják a tisztulási folyamatot, az orrnyálka és garatnál megtapadva pedig az allergiás tüneteket szüntetik meg. Bár ez utóbbi 9 hónaposan még korai lenne, de a videón látható dolgok már alkalmazhatóak. Ha van még kérdésed írj bátran.

2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!