Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen xilofont érdemes venni...

Milyen xilofont érdemes venni 14 hónapos kislánynak? Konkrét fajtákkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
legfőképp semmilyent... ha mégis ezt szeretnél, akkor a legolcsóbbat amit nem sajnálsz... 14 hónapos még csak össze vissza üti, fogalma sincs a hangokról, a dallamról.. pár percre leköti és már megy más után... (bölcsiben dolgozom még a 2 és fél évest se tudom lekötni vele pár percnél tovább... és ők is csak össze -vissza ütögetik...)
2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

100-as boltban kapta a lányom a legolcsóbb fajtát 1 éves születésnapjára.

De ahogy az első is írja, még nem igazán köti le.

Ütögeti, de sokszor maga az ütő érdekesebb :))

2013. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk ez van:


[link]


13 hónapos volt a lányom, amikor vettem neki, azóta már elmúlt 3 éves, van egy 15 hónapos kistesó is, és imádják a hangszereket. Rumbatök, xilofon, csörgők, kasztanyetták, furulya, trombita. Nem hinném, hogy nagy zenei vénájuk lenne, bár ki tudja, az mindesetre tény, hogy akárhány gyerek jön át hozzánk, a zenés dobozt, amiben ezek a hangszerek vannak, mindegyik nagyon szereti, és a xilofon külön nagy sikernek örvend.

2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

15 hónapos fiamnak most "hozta a mikulás" a xilofont. 2x ráüt és ennyi, aztán hozza nekünk, hogy mi zenéljünk vele. Kb. 1 óráig kell zenélnünk, mert ha ráhagyjuk, vagy letesszük mérges, és hozza vissza, hogy tovább-tovább. Ő persze táncol a zenére.

Nem tudom milyen fajta mert nem mi vettük, hanem a nagyiék, de valami egyszerű fajta. Kár ilyenbe sok pénzt áldozni, a célnak megfelel egy olcsóbb is.

2013. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!