Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adjam neki?

Szerintetek adjam neki?

Figyelt kérdés
4 honapos a babam. Sajnos meg bukik, ezert gondoltam h estenkent lefekves elott adnek neki Sinlac-ot anyatejbe keverve h ne bukjon vissza. Csak anyatejes! Cumisuvegben gondoltam, nem kanalazva. Szerintetek adhatok neki? Nem fogja elutasitani a sima anyatejet, mivel a Sinlac edes? Mit tanacsoltok? Csak szoptatok, nem akarok meg hozzataplalni, csak a bukas miatt gondoltam anyatejet suriteni.
2013. dec. 20. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Még bukik? :-) Majd 1 éves koráig is bukhat, szerintem nem kell neki ilyesmi, de gyerekorvos-védőnő tanácsát kérdd szerintem. Az én fiam is sokat bukott, és 1 éves kor után abbamaradt.
2013. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Sinlac is hozzátáplálás és ha elkezded adni, értelemszerűen csökkenni fog a tejed mennyisége, ráadásul ha van elég tejed, akkor 4 hónaposnak még 2 hónapig semmi szüksége más táplálékra.
2013. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne adj neki! Ha nem változik hamar a helyzet, és nem hízik a baba, akkor beszélj a gyerekorvossal. Kiír egy gyomor ultrahangot, és megnézik, hogy elég zárt e a gyomorszáj. Általában kinövik. Ha szükséges, akkor a gasztron úgyis adnak tanácsot!
2013. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is 4 hónapos, de rengeteg tej jön vissza egész nap. A doki szerint ez még normális. Majd elmúlik. Azt mondta, ha sugárba jönne ki, akkor gond lenne.
2013. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak estere lefekves elott adnam neki. Fejnem mindig kell es tudok eltenni a fagyasztoba is. Azert gondoltam meg erre mert mennunk kell majd hosszabb tavra es ezzel meg is tudnam etetni autoban. Nem?
2013. dec. 20. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még 7 hónaposan is olyan bukós volt, hogy teljesen át kellett öltöznünk néha mind a kettőnknek... Szóval a hozzátáplálás nem oldja meg a bukást, mert ha anyatejet evett, bukott sokat, ha pépeset, akkor szinte soha. A gyerekorvos azt mondta, ez alkati kérdés, és magától elmúlik. El is múlt, semmi baja sem lett. Én semmiképpen nem adnék neki Sinlacot, mert az is hozzátáplálás és szerintem az anyatej a legjobb. Majd elmúlik a buká, ne félj!
2013. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Meggyoztetek! :-) Most mar biztos h nem fogok neki adni. Mar azt vettem eszre h nem annyit bukik mint eddig. Talan lassan helyreall a rend odabent. :-) Addig meg vhogy kibirjuk amig megkezdodik a hozzataplalas.
2013. dec. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!