Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposomnak hogy adjam a...

Eszo kérdése:

10 hónaposomnak hogy adjam a sedatif pc-t alvászavarra?

Figyelt kérdés
az oké,hogy összetörve,2 csepp vízben feloldva..de reggel-este??
2013. okt. 18. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mit értesz alvászavar alatt?
2013. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvos állaípította meg?
2013. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez egy homeós szer..mielőtt leugatnátok,h gyógyszerrel tömöm a gyereket...

4 hósan átaludt kb 3 éjszakát..most már 10 múlt úgyhogy több mint fél éve úgy minimum 5x ébred éjjel,de inkább 10 vagy többször..és nem alszik nyugodtan se..már amikor alszik..forgolódik,dobálja magát..tudom én hogy fogzás,meg szepaációs szorongás időszaka is van..de ez már durva..egyre fáradtabbak vagyunk..és csak nyüglődik. és a napokban olvastam erről a sedatif pc-ről..gondoltam egy próbát megér...

2013. okt. 18. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, hogy homeopátiás szer.....de azt sem árt megállapíttatni homeós dokival, hogy a tünetei alapján ez a legmegfelelőbb szer....

Alvásról: 6 hónapos koráig 2x ébredt a fiam, maximum. 6 hónapos korától, jó eseteben 3-4x, rosszabb esetben fogalmam sincs és vissza sem alszik, 1 órát, csak nyűglődik. Chamomilla vulgarist ch 15ös hígítást adok neki ha fájdalmasan felsír éjjel 1-1 alkalommal Nurofent. 8 hónaposan jött ki az első foga 15 hónapos és 10 kint van, de újabb fogacskák jönnek. Ez ilyen időszak, minden gyereknek más az érzékenysége. Én sem alszom 3-4 óránál többet egy huzamban, pihenek vele délután én is amikor alszik. Segítségem nincs, a kaját rendelem csak, kitartás, ezt is túl kell és lehet is élni, és nem tart örökké.

2013. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Hogy érdemi választ is kapj. Reggel lehet egy szemet adni rögtön ébredés után, és még egyet este lefekvés előtt. Én fürdetés előtt adtam a gyerekemnek. Hogy őszinte legyek, totál hatástalan volt :(. Ellenben a Coffea Tosta Ch 15 a Chamomilla Ch 15-el kombinálva használt. Csak egyszer ébredt a manóm éjszaka amikor ezeket használtuk.
2013. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de ez kissé radikális megoldás, és nem old meg semmit hosszú távon. Ez tényleg egy ilyen időszak. Nálunk 3 gyerek ébred felváltva, ha rosszabb éjszakánk van, de túl lehet élni, kitartás.

Egyébként amit az előző írt az nálunk is beválik.

2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 4-es.
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat..

először én is úgy voltam,h majd csak túl leszünk rajta..de már mindent kipróbáltam..átrendeztük a szobát, velem aludt,levendula cseppek..nincs melege,nem fázik..nem pisis,nem kakis..

és fél év alatt nem javult semmit!!! az már jó éjszaka,ha mondjuk 21:30-kor elalszik,felriad 22:15-kor..akkor még fél óra mire visszaalszik..aztán kel éjfél körül..nah utána talán alszik egyben 2 órát...utána meg 6-ig óránként kel,és igazából 6-9-ig szokott egy jobbat aludni..olyankor meg nincs szivem felkelteni :-(

kb ilyen egy éjszakánk..és ez a jóóóóóó verzió!ennél csak rosszabb van!

2013. okt. 18. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: 6 hónaposan kezdte a nem alvást, most 15 hónapos.....
2013. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nehéz lehet! :( De azt gondolom próbáld először a Chamomilla C15-öt amit már írtak korábban, nekem bevált, segített a sok ébredésen. Én csak este adok 5 golyót vízben feloldva. Kislányom 16 hónapos, őt is megviselik a fogacskák, még csak 7 foga van kint, többször ébred, ilyenkor vagdalja az ágyba a fejét, igaz van rácsvédő, csak úgy hupog, de így altatja vissza magát. Még vettem Osanit-ot is, ez is homeós fogzásra, csak komplexebb szer, mint a Chamomilla, ebből 8 bogyót kell adni. Ami még nekünk bevált az a Viburcol kúp, ez is homeós. Próbáld ki, hátha valamelyik beválik. A Sedatif PC-t kicsit "radikálisabb"-nak gondolom, talán várjál még vele, ha a többi nem segít. Esetelg próbálj meg tanácsot kérni olyan orvostól, aki otthon van a homeopátiában. Kitartás Nektek is!
2013. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!