Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém AFP eredmény (túl...

Extrém AFP eredmény (túl alacsony, túl magas) után született babák egészségesek lesznek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0,7 volt az AFP-m a doki el is küldött genetikai tanácsadásra, ott persze már megcsinálták a placenta mintavételt is, jól beijesztettek, de tök egészséges babám született, most 3,5hónapos, úgyhogy ezen ne izgulj, minden rendben lesz nálatok is! Ne hagyd magad! Sok sikert!
2008. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem hagyom magam nekem is alacsony lett 0.72 és engem is ijesztgetnek de a mintavételt nem mertem de genetikai uh-n voltam remélem nem lesz semmi baja a drágámnak. Sok boldogságot a babához!!!!!!!! :D
2008. júl. 14. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most várom az eredményemet, de a családban volt példa arra, hogy nagyom rossz eredmény után is teljesen egészséges baba született, és arra is, hogy jó után beteg. Ma már végeznek kiegészítő vérvizsgálatot a 12. héten, (bár erről már lehet lemaradtál, feltéve, ha rólad van szó)és ennek az eredményével és persze az UH-os tarkóredő vizsgálattal már biztosabbat tudnak mondani.
2008. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0,44 volt, megcsináltuk a chorion-mintavételt, negatív lett, már három hónapos az egészséges babám. Sok hűhó semmiért ez az AFP, legalábbis az esetek nagyrészében. Ne izgulj. Edit
2008. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0,38 volt, bár a genetikai uh-n mindent rendbe találtak, elkültek Pestre genetikai vérvételre, ahol közölték, hogy semmi gond. Most 10 hetes a kisfiam és makk egészséges. Ne aggódj.
2008. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igen rólam(unk) Van szó most tapossuk a 29.hetet. A tarkóredő jó volt 2.3mm. Mi 4d. genetikain voltunk azt mondta a kis hölgy semmi baja de tudjátok milyen egy anya addig aggódik míg a kezébe nem tartja! Sok boldogságot a babáitokhoz!!!
2008. júl. 14. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, ha a kezedben tartos még jobban fogsz aggódni :)
2008. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!