Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredmény! Van valaki...

AFP eredmény! Van valaki akinek terhessége alatt alacsony volt az AFP-je? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

kombinált tesztet nem csináltattál a 12.héten? mert az sokkal biztosabb eredményt ad, az AFP-re nagyon sok helyen hallom, hogy eléggé elavult, sokszor ad téves eredményt.

ráadásul rengeteget számít, hogy jó időben történjen a vérvétel,mert ha nem akkor is tévesen ad falsch eredményt.

2010. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem igen. A lányommal 0,48 volt, makk egészséges, a második babámmal meg 0,33, a kombinált tesztem jó, uh jó, a genetikán azt mondták ez a bébi is rendben van.

Pontos időbe vették le a vért? Nem vagy túlsúlyos?

2010. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 2 hete is voltunk Debrecenbe, az alacsony afp miatt.Akkor újra levették. Most újra alacsony 0,45 de az ultrahang szerint is és a többi eredmény szerint is minden rendben van. Valamiért mégsem vagyok nyugodt.
2010. júl. 19. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

0.60 lett az Afp-m de a referenciatartomány 0.40-2.5-ig volt,tehát akkor jó.

A kombinált tesztem 1:10000 lett.Én is meg voltam ijedve az Afp eredmény miatt,de gondolom mindenkinél más a referenciatartomány is.Neked az mennyi?

Sőt még a genetikai Uh-n láttak egy kis echogen foltot a szívben,ami a Down kóros gyerekeknél előfordul.Gondolhatod hogy megijedtem. Aztán megnézte a doki és azt mondta semmi baj nincs a picivel,ha beteg lenne akkor a kombinált teszt sem hozott volna ilyen eredményt és az Ultrahangon sem egy eltérés lenne.

Hát azóta is egézségesnek látszik a picúrkánk.

Biztos Nálatok sincs baj.

30hkm

30hkm.

2010. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kombinált teszt minden területen negatív, az ultrahangon is mindent rendben találtak, mégis picit alacsony. Nekem 0,5-től jó, az enyém 0,45.
2010. júl. 19. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van az !

:)

2010. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A genetikai ultrahang szerint is rendben van.
2010. júl. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!