Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babátok hány ml-t...

9 hetes babátok hány ml-t eszik egyszerre és hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg légyszi, hogy anyatejes vagy tápszeres, mert úgy tudom, az utóbbiból kevesebb elég.
2013. dec. 20. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
anyatejes, sosem mértem
2013. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes babam holnap lesz 8 hetes. 5-6x eszik 130-150g-ot, idonkent 180-at, de van h csak 100-at... Babam most 5100g.
2013. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
anyatejes, és anynit eszik, amennyivel jóllakik. Mérni csak akkor kell, ha látod, hogy fogy a tejed, vagy nem nő eléggé, különben csak felesleges idegeskedésre ad okot. Te sem eszel ugyanannyit minden étkezésnél, nem? szerintem a közérzete, a nyugalmi szintje sokkal mérvadóbb, mint a mérleg.
2013. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8 hetes baba, de azért irok :)

120 ml tápszert eszik 5x. Néha anzatejet is kap, de csak etetéseket húzom el vele, mert jól nem lakik és nem tudom mennyit eszik.

2013. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden baba más.az első gyerekem 5 hetesen 120-140 ml t evett fele anyatej felé tápszer. A 2.gyerekem 3 hosan is csak 70 ml anyatejet evett.és ettől a kevestol is nagyon hízott. Ha elégedettnek látod a babát,annyit egyen amennyi kell neki.
2013. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem még csak 8 hetes múlt, de alkalmanként 120-140 között eszik és az utolsó evése 150ml. tápszer és anyatej keverve. Én fejem az anyatejet, nem szoptatok.
2013. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!