Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készíthetem így a tejpépet?

Készíthetem így a tejpépet?

Figyelt kérdés
Szobahőmérsékletű JANA babavíz mikróban melegítve, majd hozzá a por.
2009. nov. 25. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Én is így csináltam!

2009. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne.
2009. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. A tápszert is így csinálom, ezért gondoltam. Mert ugye ennek a dobozán is a 'forraljuk és hűtjük' séma van.
2009. nov. 25. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom. :-))

Én szoktam bele gyümölcspürét is keverni,de még ígyis jól megfogja a székletét,nektek nem?

2009. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is teszek bele gyümölcsöt, így ez a tízórai neki. Nem fogja a székletét, még a banán sem, pedig azt sokszor kap, mert nagyon szereti. Napi 3-4-szer van termék a pelusban. Szilvát, őszibarackot is gyakran kap, lehet, hogy az "használ" neki. :)
2009. nov. 25. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó, előző vagyok, akkor én is adok neki szilvát (ez az egy amit még nem kapott, mert féltünk hogy hascsikarást okoz).

Szegénykémnek a hozzátáplálás óta olyan a széklete mint a fogkrém,neki elég ehéz azt kinyomni.

2009. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!