Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen büfiző babát, hogy...

Nehezen büfiző babát, hogy lehet"megtanítani"büfizni? Én nem csinálok jól valamit? Sokszor 50 perccel kaja után jön ki neki és akkor sem mind.

Figyelt kérdés
Éjjel nagyon rossz,másfél órát fent vagyok vele amíg vissza tudom fektetni.Tippek?

2013. dec. 21. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a woodwardsos gripe water segített anno. Illetve ha negyon nem jött a böfi, akkor lépcsőztünk. Infacolt is próbáltuk az nálunk nem jött be, ti próbáltátok már? Hátha nálatok segít.
2013. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a hason fekvés segít. Sokszor hiába büfiztetem hosszú ideig, hason fekve kijön minden, büfi, puki.
2013. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Következőket próbáld!

-tedd hasra

-döntsd meg,vállról le aztán vissza párszor

-infacol

-espumisan

-woodsvard féle angol víz

2013. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Infacolt tudom ajánlani, nekünk sokat segített.
2013. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
le szoktad tenni pár másodpercre a hátára,majd vissza az öledbe?nekünk ez néhányszor bevált,az enyém se nagyon büfizett,mindig hason aludt így nyugodt voltam ha ki is jön nem nyeli vissza.
2013. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy csinálod. Tartsd függőlegesen, mindkét karja átvetve az egyik válladon, ütögetheted a fenekét, simogasd a hátát (lentről felfelé)esetleg a gerince mentén óvatosan ütögesd lentről felfelé. Nekem még sokszor bejön, hogy lefektetem hasra, ha nagyon mocorog akkor visszaveszem függőlegesre és ilyenkor általában kijön a maradék büfi is.
2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha rugós a matracotok, lehet rajta rugózni, vagy gimnasztikai labdán. Lifteztetni a babát, felemeled magasra, aztán le, megint fel. Hasra fordírani.

Fáj is a hasa? Vagy alul gyorsan távozik a büfi?Vannak babák akik nem büfiznek, hanem jó nagyokat és könnyen pukiznak. Ha utóbbi szerencsés csoportba tartoztok, nem érdemes büfivel piszkálni ha nem fájlalja a pocit.

2013. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Nagyjából így csináljuk ahogy írtátok,menet közben is megszakítom egy büfire,de akkor(ált.este)már vissza se tudom tenni cicire,mert ordít.(?nem tudom mért)

Le-fel teszem,ütögetem,fel-le ülök a fotelben...érdekes,h.főleg este szenvedünk ezzel ennyire hosszan..

Egyébként 6hetes.

2013. dec. 22. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
a fiam 6 hetes,én is próbáltam büfiztetni evés közben, és nekem is ordított, nálunk hetek óta az válik be, hogy nem veszem el tőle a cicit így nem ordít. Próbáld meg lifteztetni nekünk az bejön. Ha pocakfájós a papaverines csepp szerintem a legjobb, mi már mindent próbáltunk+ hason altasd.
2013. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!