Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisagyban hasznalhato legzesfi...

Kisagyban hasznalhato legzesfigyelohoz (Angel Care) feltetlen max 12 cm vastagsagu matrac kell vagy elmegy meg a 15 cm? Tapasztalatok, velemenyek?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, es itt elvileg kisagyat sem igazan hasznalnak, inkabb ezt az osszecsukhato hordozhato, jarokava alakithato agyat. Vettem kisagyat, de a belevalo matracok vastagsaga mind 15 cm-nel kezdodik. Meg otthon megvettem a legzesfigyelot, aminek a leirasaban max 12 cm-es matracot ir. Akkor meg meg sem fordult a fejemben, hogy majd nem kapok itt megfelelo vastagsagu matracot. A 15 cm-nel vekonyabb matracok viszont annyira puhak, hogy alvasra szerintem nem jok, itt sem igazan arra hasznaljak. Hasznalta esetleg valaki a legzesfigyelot 12 cm-nel vastagabb matraccal? Rendesen mukodott? Tapasztalatok, velemenyek?

Elore is koszi mindenkinek.


2009. nov. 26. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi ajándékként kaptunk egy egyedi készítésű martacot és az is éppen 15 cm vastagságú volt.Születésétől ezt használtuk....én nem is vettem észre a leírásban,hogy a vékonyabbat javasolják. :) De nem is ez a lényeg...

Szóval tökéletesen érzékeltek így is a szenzorpadok,nem risztott tévesen és semmi probléma nem volt vele.

Nyugodtan használd!Üdv

2009. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Azt nem figyelted meg veletlenul, hogy milyen erossegure volt allitva az erzekelo? Ugyanis tobb fokozata is van. Vagy hagytatok a gyari beallitast? Elore is koszi.
2009. nov. 27. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:

szió

Úgy emlékszem,kísérletezgettünk egy kicsit!Mi magunk állítottuk be,3-as fokozaton van most.Ki kell tapasztalni,hogy melyik a legjobb fokozat,ti is próbálgassátok,hogy pont jó legyen.

2009. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a hasznos valaszokat! Baba nelkul hogy erdemes kiprobalni a mukodest? Ugyanis meg csak a 35. heten jarunk. Koszi.
2009. nov. 28. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:

ismét én :)

Szerintem akkor várjátok meg a picúrt,igazából őt kell,hogy jól érzékelje majd a légzésfigyelő.Azért mondtam,mert én is nyomogattam kézzel a matrac felületét...nem is tudom,honnan jött az ötlet :)

Szóval tök felesleges volt,mert az sokkal durvább mozgás,mint amikor egy pöttöm pici baba levegőt vesz.

Húúú,biztosan izgulsz már :)

2009. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kezzel nyomogatast en is hallottam valahol, de szerintem sem a legtokeletesebb megoldas. Igen izgulok, hisz elso baba es sokat vartunk ra. Teljesen kezdo vagyok a temaban, mi lesz a szoptatassal (programozott csaszarom lesz), felek az elso napok furdetesetol meg egy csomo mindentol. Ha van kedved, szivesen vennem a tanacsaidat priviben. Koszi
2009. nov. 29. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:

már megint én :)

Ne izgulj,nincs mitől félned!Egyes dolgok ösztönösen jönnek majd a babával kapcsolatban,és ugye más dolgokat tanulni kell!Egyikünk sem tökéletes.Biztosan bénáztok majd néha :D dehát ez van,szerintem mindenkinek gyakorolnia kell,hiszen nem kis feladat előtt álltok!:)

Nyugodtan kérdezz,örülök,ha segíthetek bármiben!

2009. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia es ujfent koszi a valaszt! Ami leginkabb izgat az a szoptatas es azzal kapcsolatosan. Programozott csaszarom lesz es gondolom a tejem csak 1-2-sok nap mulva fog beindulni, addig mit adok a babanak, tapszert? Ugyanis itt csaszar utan ha minden oke mar masnap hazazavarnak. Es ha tapszerrel indit, akkor nem lesz nehez neki atallnia utana a cicire? Sokat olvastam itt ezekrol, de meg mindig nem latok tisztan. Megkoszonnem tanacsod, velemenyed.
2009. nov. 30. 14:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia es ujfent koszi a valaszt! Ami leginkabb izgat az a szoptatas es azzal kapcsolatosan, de az kicsit mas tema, tudnal irni priviben?
2009. nov. 30. 14:49
 10/10 A kérdező kommentje:
:)) fel orat gorcsoltem, erre elment mindket komment :))
2009. nov. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!