Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen testápolót...

1 évesnek milyen testápolót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Száraz a bőre, eddig babet használtunk de nagyon drága és kipróbálnánk vmi olcsóbbat. Nektek melyik vált be?
2013. dec. 22. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos írt fel és az nagyon jó. De amikor nem vészesen száraz a bőre akkor olívaolajjal szoktam bekenni a bőrét fürdés után. A lábát ha nagyon száraz mandulaolajjal vagy avokádóolajjal.
2013. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is babét használtunk eddig, de most legutóbb a dm-ben vettem Babylove ultra sensitive testápolót, mostanában azzal kenem, az is jónak tűnik, bár még csak néhány alkalommal használtuk.
2013. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!felhívtam a helyi bőrgyógyászatot,hogy piros a gyerek arca 2 napig ha megcsípi a hideg,írt fe 3 tégely ,3 x 100 ml,extra hidratáló tégelyes krémet,olyanba mint a popsikrém,talán 400 ft volt a 300 ml.bevált!
2013. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sanatopic 200 ml, kb 1400 Ft, ill a szárazabb területekre kék-lukács mélyhidratáló, ez a legjobb nekünk. A fiacskám ekcémás eddig bőven 10 feletti a kipróbált krémek száma, nekünk ezek alegjobbak.
2013. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom bőre is száraz volt, 1,5 éves.

Első körben Sanatopicot használtam, ez nagyon jó, hatásos. Se a DM és Rossmann saját márkás babakrémei is nagyon jók. Viszont mióta lecseréltük a fürdetőt (pedig abból is extra sensitiv fajtát használtunk) tiszta oliva szappanra, azóta semmivel sem kell kenni, finom puha a bőre, úgyhogy azt is jó szívvel ajánlom, főleg, hogy olivaolajon és vizen kívül nincs semmi más benne, semmi vacak...

[link]

2013. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, megkérdezhetem, hogy hol szerzed be ezt a szappant? Esetleg tudsz olyat ami nem netes rendelés, hanem meg lehet venni a boltban?

Én vettem egyet, az zöld színű, elvileg abban sincs semmi, de én nem veszem észre, hogy nem száradna ki a bőröm tőle.

Egy ideig a kisfiamnak is használtam, de neki sem vettem észre, hogy kevésbé száradna ki, bár ő nem ekcémás, és szerencsére csak ritkán jönnek rajta kis száraz foltok, de azt sem vettem észre, hogy különösebben hidratált lenne tőle, lehet nem jó fajtát vettem?

2013. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az első nagyon jó választ írt,mandula vagy jojoba,avokádóolaj egyébként a sima olíva is nagyon jó de ha tudsz venni shea vajat,nem extrán drága ,a legjobb!!sokáig elég nagyon.

vagy kecsketeje szappan,amivel fürdeted,a bionom oldalon megnézheted!

2013. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!