Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon száraz a 16 hónapos...

Nagyon száraz a 16 hónapos kislányom bőre, milyen testápolót ajánlanátok ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 20:00
 1/7 anonim válasza:
simán baba olajat használj!
2010. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Bőrgyógyász ír fel fürdetőt. Semmiképpen ne használj a fürdetéshez babakozmetikumot, sőt a legjobb ha nem is fürdetedmindennap. A fiamnak is száraz echcémája van és ez vált be a legjobban. Ő már 5 éves és minden évben a nagy hidegek beálltával előjön ez a probléma. Amit még javasoltak: Sokat legyen ruha nélkül, hogy szellőzőn a bőre (persze otthon a meleg lakásban) Ha mindenképpen kenni akarod akkor a sima koleszterines popsikrémet ajánlom A vitamin nélkül.
2010. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lipobase.

Ekcémás,száraz bőrű kislányomnak nagyon bevált.A Nivea termékek is jók...

2010. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2010. jan. 13. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
tégelyes nivea baby
2010. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom bőre is nagyon száraz és én azt a tanácsot kaptam, hogy egy héten egyszer sima babaolajos vízbe fürdessem. Semmi tusfürdő vagy ilyesmi, csak sok babaolaj a fürdővízbe és azzal locsolni. Utána pedig ezt nem kell teljesen letörölni róla,csak nagyjából leitatni a törölközővel, hogy had szívódjon jol be a bőrébe. Minden héten egyszer megcsinálom ezt és azóta nem száraz a kicsim bőre.
2010. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is nagyon száraz a bőre. Nekünk a Naturland-os mosdókenőcs és a gyermekorvos által felírt testápoló vált be.
2010. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!