Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szules utan mikor jott meg a...

Szules utan mikor jott meg a verzesetek?

Figyelt kérdés
en 3 honapja szultem csasszaral ,de ugy erzem meg fog jonni.meg szoptatok normalis hogy ilyen hamar megjon?
2013. dec. 22. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam,és szülés után 5hónappal jött meg. 2,5hónapig tudtam csak szoptatni.

Igen teljesen normális!

2013. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányom 7, fiam 6 hónapos volt.

Egyik barátnőmnek 3 hónappal a szülés után jött meg, aktvían szoptatot, lehet, hogy azt érzed.

2013. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik babám után 8 hétre, másik után 2 hónapra, harmadik után is kb. 2-3 hónapra.

Mindegyiket kizárólagosan szoptattam fél évig és átlag másfél évig szoptak összesen (mármint gyerekenként)


Nálunk úgy volt mindháromszor, hogy amikor 6 órát aludt egybe a baba először, vagy annál többet, pontosan két hétre rá megjött nekem, utána rendszeres maradt akkor is, ha a baba már nem aludt többször ennyit egyben.

2013. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónapig szoptattam, ahogy abbahagytam, rá egy hónapra megjött. Amúgy császáros voltam.
2013. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy hogyan szült valaki.
2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez is az a kérdéskör, ahol ahány anya, annyi válasz. :) Én úgy olvastam, hogy a szoptatás gyakoriságával függ össze a dolog. Minél több idő telik el két szopi között, annál valószínűbb, hogy meg fog jönni. De egyéni dolog leginkább, mert van akinek intenzív szoptatás mellett is megjön, van akinek nem, sőt, egy ismerősömnek az első évben olyan volt, mint a mesében, hol volt, hol nem volt... és az orvosa szerint is ez természetes. Nekem az első gyereknél 11 hónap után jött meg, most a második 15 hónapos lesz a napokban, még mindig sehol a menzim. Igaz, a kicsi még többet cicizik, mint az első. Mondjuk nekem nem hiányzik! :) Az első természetes úton született, a második császárral, de ez abszolút lényegtelen a menzi szempontjából. Szóval nyugi, normális, hogy ha hamar megjön!
2013. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megeshet, persze. Nekem fél év volt, de mindenkinél más.
2013. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hetes a kis babám és nekem sem jött még meg a menszim, viszont nekem is volt már olyan hogy mintha meg akarna jönni a menszim aztán mégsem jött meg.


Ahogy az elöttem író írta nekem sem hiányzik .

2013. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első fiam,anyatejes volt,9 hónapos volt mikor megjött

második fiam most 11 hónapos,még várom egyelőresehol semmi pedig alig szopik csak éjjel.

2013. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!