Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pcos anyukák! Mikor jött meg...

Pcos anyukák! Mikor jött meg a vérzésetek a szülés után? Beállt a ciklusotok vagy kellett gyógyszerrel kezelni a problémát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
rögtön következö honap megjött. :(
2012. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hááát... Nekem nem tudom, h mi lett a cisztákkal, mert elkezdtem fogamzásgátlót szedni és csak annak hatására jött meg, mivel nem is szoptatok már. Tehát 2 hónap után megjött, de csak a fog.gátló miatt :S
2012. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónap múlva jött meg, de sokkal rosszabb, mint terhesség előtt volt. A ciklusom beállt ugyan, de már 1 héttel mensi előtt vannak jelei, hogy hamarosan meg fog jönni, és ezek baromira zavarnak, plusz a peteérésemet is érzem minden hónapban, rettenetesen nyilall a hasamban 1 napig, hullámokban tör rám, de annyira, hogy kiegyenesedni nem tudok..
2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nalam totàlis kàosz van.....két féle gyogyszert szedtem es most a fogamzàsgátlo sem tudja beàllitani....amugy gyogyszer nélkül jött meg az 5.honapban,de nem is mensi volt igazàbol,mert peteérés az nincs.En az aviva-modszert fogom elkezdeni megint,az segitett a baba előtt is.
2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
jajaja! De rossz kilátások! Még szoptatok lassan 7 hónapos a picim, és félek mi lesz. nem tudom mikor menjek dokihoz, mert ugye nekem a baba előtt is alig volt néha vérzésem. Nem akarok majd fogamzásgátlót szedni, de akkor meg nem lesz ciklusom :(. Nagyon el vagyok keseredve!
2012. okt. 18. 21:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig szoptattam, addig nem jött meg. Utána 1xmegjött, aztán hónapokig semmi. Felírta az orvosom a Mercket és azóta rendszeresen megjön 26-28 napra.
2012. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nagyfiam 4 hónapig szoptattam rá 2 hóra jött meg.rettentő erősen mint még soha. azán ujabb 2hónapra rá, aztán 5hónap semmi.tesot szerettünk volna, szedtem norcolut-ot ami meghozta, aztán clotyt s össze is jött elsőre a teso. ő most 7,5hós, még szopizik,nem is jött meg még.
2012. okt. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont szülés után 2. hónapra jött meg. Azóta 28-32 nap a ciklusom. 8 hónapig szoptattam. Nem tudom, mi lehet a helyzet "odabent", mert a 6 hetes óta nem voltam dokinál. De akkor jobban tele volt a petefészkem gyöngyökkel, mint terhesség előtt. Érdekes módon...
2012. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11 hónappal szülés után jött meg, de nem igazi vérzés volt inkább pecsételés, és 2 hét után elkezdtem a norcolutot, mert mentünk nyaralni. Azt abbahagytam és olyan menszeszem volt, mint más egészséges nőnek az első menszi szülés után. Rettenetes nagy fájdalommal és vérveszteséggel járt. Ez kb. egy hónapja volt, azóta nem jött meg és pé-m sem volt.
2012. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7,5 hónaposan jött meg, miután elkezdtem a diétát és be is állt szépen.
2012. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!