Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kisbabám 210 ml-t...

8 hetes kisbabám 210 ml-t vacsorázott, és még evett volna, de nem mertem adni többet?

Figyelt kérdés
Attól félek, szétdurran a kis gyomra. Beájulva evett, és szerintem még evett volna akármeddig, de nem merek adni. Nem sír, de még tátogott, mikor elvettem.
2013. dec. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt. Én adtam neki eleinte még tápszert, és szépen sugárban ki is hányta. Szerintem olyan nincs hogy szétdurran a gyomra, max kihányja, ami azért nem kellemes. Nálunk sírt a kislány, ha nem adtam neki még enni, idővel, 3-4 alkalom után viszont mintha megtanulta volna, hogy elég és nem kell új adag után sírni.

A védőnőnk szerint egyébként ha tele a pocakja a babának, akkor szinte beájul az ilyen pici, elnyomja a kaja.

Próbáld meg még egy kis adaggal, aztán meglátod.

2013. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
210ml???? A Fiam 14 hónapos és nem iszik az esti tápszerből ennyit egyhuzamban :O
2013. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem lett semmi baj, nem is bukott, sőt egy órával korábban kelt reggelizni (akkor is betolt 180-at). :) (Egyébként anyatejes.)
2013. dec. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!