Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gáz, ha egy nő nem a...

Tényleg gáz, ha egy nő nem a gyerekvállalást tartja az élet legszebb dolgának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 03:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy gáz,szeretem a fiam,csodálatos kis fickónak tartom de nem hiszem,hogy a gyerekvállalás a legcsodálatosabb,sok dolog van az életben ami boldoggá tesz pl a Férjem a munkám, a barátaim stb. Szerintem túl van lihegve a téma,ha az anya gondoskodik a gyerekéről,szereti,neveli akkor miért is az a lényeg,hogy neki a gyerek a legcsodálatosabb vagy sem???
2013. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
szánalom a lepontozás..
2013. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
öcsém ennyi tyúkanyót
2013. dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Én nem bánom,hogy lepontoztak. Legalább látom, hogy mennyi gonosz - még karácsonykor is fortyogó idióta van itt!
2013. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

O% kösz a lepontozäst.

Csak a velemenyemet nyilvänitottam ki. Szänalmas

2013. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Azt hittem ezen az oldalon az a lényeg, hogy őszintén is le tudjuk írni a véleményeket. De úgy látom, hogy sokan csak akkor értékelik jól a válaszokat ha azt írjuk le ami nekik szimpatikus. Ne foglalkozz velük. Nem ők élik az életedet! Nem ők vállalnak felelősséget. Lehet , hogy a saját életükben sem...... Egyébként van két lányom akiket imádok. A kicsi most 3 hónapos. Viszont alig várom, hogy újra a "közösség" aktív tagja legyek és ne csak a pelenkázás legyen a fő program. A terhességet utáltam és a szülés sem tartozott a legcsodálatosabb élményeim közé.Ettől függetlenül imádom őket és bárkit ledarálnék aki bántaná a gyermekeimet. Kivagyok tőle, hogy mennyit mártírkodnak itt az emberek. Ha segítséget kérsz az a baj. Tűrj és akkor vagy fa..a gyerek!!!! Nem lényeg, hogy esetleg másképp jobb is lehetne. Szánalmas némelyik.
2013. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

Annyit irtam, hogy a terhesseg szämomra horror.

Ettöl függetlenül nem fogom utälni a gyerekemet.

De nem tartom a gyerekvällaläst az eletem legszebb dolgänak.

Mert a mindennapos hanyas, gyomoreges, derekfäjäs, älmatlansäg, etvagytalansäg nem olyan csodälatos dolog.

2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!